Zorganizuj swój samochód!

Zorganizuj swój samochód!

Dzisiejsza rzeczywistość stawia przed nami problemy i wymagania, którym możemy sprostać jedynie dzięki dobrze zapalnym i zorganizowanym metodom działania. To smutne, lecz obecnie coraz mniej czasu poświęcamy spontanicznej zabawie, a dzień, w którym ledwo mamy czas na zregenerowanie sił przed następnymi wyzwaniami staje się krótszy. Wzrasta z kolei tempo życia i potrzeba posiadania wielu rzeczy pod ręką. Domy urządzone są gustownie lecz prosto, bo zbyt wielka ilość bibelotów rodzi niepotrzebny przymus sprzątania i ewentualne problemy z odnalezieniem pożądanych przedmiotów. Organizujemy swoją przestrzeń jako kompaktową i praktyczną, za wszelką cenę próbując połączyć estetykę z funkcjonalnością. Coraz bardziej zorganizowane i praktyczne pod wieloma względami stają się też nasze samochody. Okazuje się bowiem, że wyposażenie fabryczne pojazdów można skutecznie wzbogacić o kilka przydatnych akcesoriów.

Dobrze zabezpieczona przestrzeń to mniej sprzątania

Akcesoria zabezpieczające różne przestrzenie samochodu nie tylko chronią przed koniecznością częstego sprzątania, ale również, a może przede wszystkim gwarantują trwałość i utrzymanie pewnych problematycznych miejsc w dobrej kondycji na dłużej. Sprawa nie wygląda tak tragicznie, jeśli w samochodzie nie przewozimy zbyt często pasażerów. Kiedy jednak na arenę wkraczają na przykład dzieci, wielu kierowców szuka sposobów, by ustrzec wnętrze auta przed śladami kopniaków na tapicerce, a w skrajnych przypadkach resztkami przekąsek lub napojów. W tego typu sytuacjach najlepiej sprawdzają się pokrowce i osłonki na oparcie fotela. Te ostatnie dostępne są w sklepie dwr.com.pl w różnych wzorach z motywem przewodnim disnejowskich postaci. Gwarantujemy, że każdy malec wybierze odpowiednią dla siebie. Dziecinnie łatwy jest także ich montaż. Mocne rzepy i elastyczne tasiemki zapewniają stabilność, w czasie nawet długich podróży.

 

Wielu z nas w samochodzie przewozi również zwierzęta. Te z kolei, nie przejmują się otarciem łap, zanim zajmą należne im na siedzeniu miejsce. Wszystkim amatorom psów, kotów i innych domowych pociech polecamy ochronne narzuty na kanapę. Produkt doskonale chroni przed błotem lub śniegiem. Jest też odporny na bardzo trudną do usunięcia sierść. Narzutę wystarczy rozłożyć w miejscu docelowym i zabezpieczyć zamkiem błyskawicznym oraz uchwytami na zagłówki. Rozwiązanie proste, acz skuteczne.

 

W samochodzie jak w pudełku

Utrzymanie ładu w aucie to dla wielu nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli samochód służy do przewożenia większej ilości osób lub jest pojazdem służbowym, do transportu towarów i narzędzi. Zorganizowanie przestrzeni prywatnej i firmowej ułatwią różnego typu kieszenie, siatki, maty, organizery i torby. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

 

Nie wszystkie tego rodzaju akcesoria sprawdzą się w każdym pojeździe, dlatego radzimy dobrze zastanowić się nad zakupem tego, który spełni wszystkie wymagane kryteria. Pamiętajmy również, że bagażnik i kabina pojazdu to dwie zupełnie inne przestrzenie. Dlatego też pod względem funkcjonalności i estetyki warto wybierać do nich różne typy organizerów.

Zadbany bagażnik

Długie podróże lub krótkie służbowe trasy determinują niekiedy potrzebę pomieszczenia ogromnej ilości przedmiotów w miejscu nie zawsze do tego dostosowanym. Dobrze jest tak zaplanować przestrzeń bagażnika, by przynajmniej część rzeczy, tych mniejszych lub niezbędnych i najczęściej wyciąganych była łatwo dostępna. Specjalne plastikowe organizery montowane na rzepy zabezpieczą nawet ciężki ładunek przed jego przemieszczaniem się podczas gwałtownych manewrów drogowych. Utrzymają też drobniejsze lub problematyczne przedmioty, takie jak farby, lakiery czy płyny do spryskiwaczy. Dodatkowe paski do mocowania zabezpieczą mniejsze pojemniki i zbiorniczki, których wylana zawartość mogłaby nastręczać nie lada problemów. Podobną funkcję pełnią również specjalne siatki na rzepy.

 

Zapasowe wyposażenie samochodu, podręczny zestaw narzędziowy, czy nawet akcesoria wymagane w razie wypadku dobrze przewozić w jednym miejscu. Idealnym rozwiązaniem są torby do bagażnika. Filcowe zamykane organizery są lekkie, pojemne i dobrze się prezentują. Ich zakup nie uszczupli zbytnio naszego budżetu, a pomoże w utrzymaniu ładu.

Dobrze zagospodarowane wnętrze

Drobne i większe przedmioty przewożone w kabinie samochodu również warto zabezpieczyć. Zwłaszcza przy dzieciach, kiedy tych klamotów jest naprawdę sporo, przydają się wszelkiego rodzaju kieszenie i organizery. Montowane na oparciu przedniego fotela skutecznie chronią też przed brudnymi podeszwami bucików.

 

Miłośnikom muzyki polecamy praktyczne, mocowane na osłonce przeciwsłonecznej organizery na płyty CD. Dziesięć kompaktów można przechowywać w osobnych przegródkach, bez obaw o porysowanie ich powierzchni. Podczas dynamicznej jazdy idealnie sprawdzą się również maty antypoślizgowe, zabezpieczające delikatne przedmioty, takie jak telefon, okulary czy odtwarzacz MP3 przed upadkiem i uszkodzeniem.

 

Akcesoria do przechowywania i organizowania wnętrza samochodu dobrze dobierać pod kątem częstotliwości i ilości przewożonych w nim osób bądź towarów. Często nie warto niepotrzebnie zagracać wspomnianych powierzchni, jednak w wielu przypadkach, tylko one pomogą zapanować nad chaosem i zaprowadzić porządek.