Wczytuję dane...

Shiny Garage Fruit Snow Foam 1L - neutralne pH

29,19 zł brutto
23,73 zł netto
Wysyłka od: 9.99 zł czytaj więcej
Model: D12-4706
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Produkt dostępny!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Shiny Garage Fruit Snow Foamm to niesamowity produkt. Daje bardzo gęstą pianę (tzw. kożuch), ładnie pachnie przy czym również myje samochód. Idealny produkt do jesienno - zimowej pielęgnacji samochodu, dobrze domywa zabrudzenia nie naruszając wosku. Polecamy szczególnie w połączeniu z ręczną pianownicą Mesto Foamer. Po dwóch latach obecności na rynku wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi i poprawiliśmy nasz bestseller. Do umycia średniej wielkości samochodu potrzebne jest ok. 250 - 500 ml gotowego roztworu piany z wodą. Koszt jednego mycia przy zakupie opakowania 1L to zaledwie 0,77 - 1,54 zł.

  • teraz jeszcze lepsze właściwości!
  • niesamowita piana, która utrzymuje się na lakierze do 7 minut
  • bardzo przyjemny zapach owocowy
  • dużo lepsze właściwości myjące
  • zalecane rozcieńczenie na pianownicy 80 - 100 ml produktu i 1L wody
  • rozcieńczenie na pianownicy Mesto 20 – 40 ml na 1.5L wody   

Pojemność 1L

Marka Shiny Garage

Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Nasze produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. Pasjonaci auto - detailingu to esteci, więc nasze produkty, dzięki nasyconym i zaskakujący kolorom, oraz dopracowanym etykietom to także uciecha dla oka.

Rynek auto - detailingu jest bardzo dynamiczny; cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania rosnącej rzeszy coraz bardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi w ręce klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nas, jak i przez doświadczonych auto - detailerów. Proces ten pozwala nam eliminować ewentualne niedoskonałości oraz trafnie odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami nie tylko w celu zakupu naszych produktów; jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić przy wyborze odpowiednich produktów.

Produkty podobne