Wczytuję dane...
Kontakt

Kontakt

Dobre relacje z Klientem to według nas podstawa funkcjonowania doskonałej współpracy pomiędzy obiema stronami transakcji. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, którzy mają jakiekolwiek pytania lub borykają się z dowolnym problemem. Postaramy się pomóc możliwie najszybciej jak to jest możliwe, jednocześnie skutecznie, aby rozwiązanie problemu okazało się błyskawiczne. Klient do wyboru ma chociażby jeden z numerów telefonu, adres e-mail lub osobistą wizytę w naszym sklepie stacjonarnym na terenie Katowic. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy i fachową pomoc w każdym aspekcie.

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie

Jeśli preferujesz szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu, zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą numeru telefonu. Zgodnie ze statystykami jakimi dysponujemy, średni czas na połączenie z konsultantem wynosi jedynie 18 sekund, co jest doskonałym wynikiem. Na infolinii Klient ma do czynienia jedynie z najbardziej wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy w każdym wypadku służą pomocą. Doskonale znają się na wykonywanej przez nich pracy, dlatego też doradzą, służą cennymi wskazówkami, a także rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi klienta:

tel.: 32 729 82 10 wew. 1
tel.: 535 505 510 wew. 1

Należy pamiętać o tym, że infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00 i to właśnie w tym czasie służymy pomocą. W celu kontaktu z pracownikami ze sklepu stacjonarnego w Katowicach należy zadzwonić pod jeden z następujących numerów telefonu:

tel.: 32 729 82 10 wew. 2
tel.: 733 752 832 - Krzysztof
tel.: 781 003 045 - Patryk

W tym przypadku telefony odbierane są tylko i wyłącznie w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego, czyli poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00.

 

Kontakt z pomocą e-maila

Jeśli z jakiejś przyczyny Klient woli kontakt przez maila - również istnieje taka możliwość. Specjaliści w szybkim czasie odpowiadają na wiadomości tekstowe, doszczętnie wyczerpując poszczególny temat. Z Biurem Obsługi Klienta należy skontaktować się pod tym adresem mailowym: 

e-mail: biuro@dwr.com.pl

 

Odwiedź nas osobiście

Znajdujesz się w Katowicach lub w okolicy i chciałbyś szybko i rzeczowo uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w sklepie stacjonarnym, znajdującym się pod tym adresem: 

Katowice - Murcki, plac Kasprowicza 5

Godziny otwarcia naszego sklepu to 8.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas zarówno w celu kontaktu, jak i zrobienia zakupów. Z pewnością wyjdziesz z uśmiechem na twarzy i powrócisz do nas wielokrotnie w celu dalszej współpracy. Siedziba i dane naszej firmy prezentują się następująco: 

Grupa DWR s.c.
plac Kasprowicza 5
40-749 Katowice

NIP: 6342835343
Regon: 360642923

 

Polub stronę na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku pod adresem https://pl-pl.facebook.com/GrupaDWR. Prezentujemy tam wszelkie aktualności, kody rabatowe, które umożliwiają tańsze zakupy, wyniki konkursów, a także wiele ciekawostek na temat branży motoryzacyjnej. Polub nas, aby być z nami na bieżąco.

 

Współpraca handlowa

W dowolnej chwili jesteśmy otwarci na nowe propozycje handlowe. Zapraszamy również do kontaktu wszystkie firmy, które chciałyby wprowadzić swój asortyment do naszej oferty. Propozycje prosimy przesyłać na następujący adres mailowy:

e-mail: biuro@dwr.com.pl

 

Rachunek bankowy

W celu dokonania płatności internetowej niezbędne okażą się informacje na temat naszego banku i numeru konta bankowego:

Bank: ING Bank Śląski S.A.
Numer konta: 84 1050 1634 1000 0092 6933 1550

Napisz do nas
*pola obowiązkowe