Wczytuję dane...
Kup taniej!

Kup taniej!

Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 300 zł

W sposób szczególny dbamy o to, aby produkty w naszym sklepie były tylko wysokiej jakości. Szeroki asortyment powoduje, że Klient zawsze znajdzie dokładnie to, czego szuka. Aby zachęcić do większych zakupów postanowiliśmy, że każde zamówienie o wartości powyżej 300 zł będzie wysyłane zupełnie za darmo. Co ważne, obejmuje to zarówno wszystkie formy płatności, jak i metody dostawy. Nie jest więc istotne, czy zapłacisz Blikiem, przelewem lub jeszcze w inny sposób, a także to, czy wybierzesz przesyłkę kurierem lub Paczkomatem - w każdym z tych przypadków dostawa będzie zupełnie darmowa i odpowiednio zabezpieczona, aby podczas podróży produkt nie uległ uszkodzeniu i został doręczony w nienaruszonym stanie. Dodatkowo zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie najszybszym czasie, dlatego też produkty zostaną doręczone nowemu właścicielowi w błyskawicznym tempie. Jesteśmy pewni, że dzięki szerokiemu asortymentowi wysokiej jakości, a także darmowej wysyłce, jesteśmy w stanie nawiązać długotrwałą współpracę z nowymi Klientami, która będzie owocna i korzystna dla obu stron.

 

Gratisowy prezent

Zwracamy uwagę na to, aby nasze relacje z Klientem były możliwie najbliższe. W związku z tym, do każdego zakupu za kwotę powyżej 50 zł dorzucamy zupełnie za darmo zapach samochodowy. Dzięki niemu wewnątrz pojazdu zapanuje cudowna woń, a w konsekwencji jazda będzie znacznie przyjemniejsza. Jest to forma ukłonu w stronę naszych Klientów i podkreślenie tego, jak bardzo nam na nich zależy.

 

Zapisz się do newslettera i zyskaj 5% rabatu!

Aby umożliwić Klientom możliwie najtańsze zakupy, postanowiliśmy podjąć szereg działań, mających na celu zorganizowanie zniżek. Zdecydowaliśmy się na korzystny rabat w wysokości 5% na pierwszy zakup w sklepie internetowym. Jedynym warunkiem koniecznym okaże się zapisanie do newslettera. Działanie polega na podaniu swojego adresu e-mail, a my w zamian będziemy wysyłać najkorzystniejsze oferty i promocje, na które Klient powinien zwrócić uwagę. Kod rabatowy zostaje wysłany na podany wcześniej adres e-mail, po zapisaniu się do newslettera. Jest to więc bardzo korzystna oferta dla wszystkich zainteresowanych zakupami w naszym sklepie internetowym.

 

Kod rabatowy 10% przy zakupach powyżej 700 zł

W sposób szczególny zależy nam na tym, aby Klienci dokonywali u nas obszernych zakupów. Aby do tego zachęcić i jednocześnie zaprosić do długotrwałej współpracy, zorganizowaliśmy interesującą możliwość. Osoba kupująca, która zamawia towar o wartości wynoszącej powyżej 700 zł, może skorzystać z kodu rabatowego DWR10, dzięki któremu możliwe jest obniżenie wartości zamówienia aż o 10%. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób kupujących, które mogą zaoszczędzić dużą część gotówki. Co ciekawe, kod dodatkowo łączy się z promocją darmowej wysyłki, dlatego też robienie zakupów w naszym sklepie internetowym jest bardzo korzystne.

 

Polub naszą stronę i bądź na bieżąco!

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/GrupaDWR. To właśnie tam regularnie publikujemy wszelkie dodatkowe kody rabatowe, dzięki którym możliwe jest znacznie tańsze zrobienie zakupów. Dodatkowo znaleźć tam można również wiele konkursów z nagrodami i inne ciekawe informacje. Możliwy jest kontakt z naszą firmą za pośrednictwem Messengera, co dla wielu jest znacznie wygodniejszą formą pozyskiwania informacji. Polub stronę dwr.com.pl i bądź z nami na bieżąco!

 

W razie jakichkolwiek pytań co do promocji i rabatów serdecznie zapraszamy do kontaktu:

tel.: 32 729 82 10
tel.: 535 505 510
e-mail: biuro@dwr.com.pl