Linka holownicza taśmowa z hakami, DMC 5.5T 5500kg 4 m, Heavy Duty

58,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-58987Kod producenta: 58987Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Taśmowa linka holownicza 5,5t Heavy Duty marki Carmotion – niezawodne wsparcie w sytuacjach awaryjnych

Sprawność wielu działań w awaryjnych sytuacjach drogowych w dużej mierze zależy od posiadanego wyposażenia. Bezpieczne holowanie auta nie jest możliwe bez właściwie dobranej, wytrzymałej liny holowniczej. Akcesoria te występują w wielu różnych wariantach. Bardzo funkcjonalną i często wybieraną przez kierowców odsłoną są taśmy holownicze. Produkty o dużej wytrzymałości doskonale sprawdzają się w przypadku pojazdów o sporych gabarytach. Z ich pomocą bez problemu odholujemy w miejsce docelowe nawet auto dostawcze. W przypadku linek jednym z najważniejszych parametrów jest uciąg, czyli wartość określająca maksymalną masę całkowitą holowanego pojazdu. Taśmowa linka do holowania Heavy Duty od Carmotion jest najwytrzymalszym tego typu akcesorium dostępnym w naszym katalogu.

Wszystkie elementy akcesorium zostały pomyślane, by jak najlepiej spełniać swoje zadanie stworzenia pewnego połączenia pomiędzy samochodami holowanym a holującym. Taśmowa linka holownicza Heavy Duty gwarantuje komfort i bezpieczeństwo na drodze. Przechowując ją w samochodzie, jesteś przygotowany  na każdą ewentualność. Jeśli z jakichś powodów nie możesz odpalić silnika w swoim samochodzie, linka holownicza Carmotion pozwoli na jego przetransportowanie w bezpieczne miejsce docelowe, gdzie możemy na przykład podładować osłabiony akumulator lub do najbliższego mechanika. Pamiętajmy, że holowanie to czynność, w której bierze udział dwóch kierowców. Uczestnicząc w ruchu drogowym, nie bądźmy głusi na potrzeby i problemy innych użytkowników ulic. Nigdy nie wiadomo, kiedy to właśnie my będziemy potrzebować wsparcia.

Taśmowa Linka do holowania samochodu 5,5t Heavy Duty Carmotion – specyfikacja produktu

 • Typ produktu – taśmowa lina holownicza
 • DMC – 5500kg
 • Długość – 4m
 • Mocowanie – dwa haki z zabezpieczeniami przed wypięciem
 • Kolor – czerwony
 • Materiał taśmy – włókno polipropylenowe
 • Dodatkowo w zestawie – czerwona chorągiewka ostrzegawcza, torba zamykana na zamek do wygodnego przechowywania i przenoszenia
 • Zalety produktu – wytrzymały materiał, łatwe mocowanie

Taśmowa lina holownicza 5,5t Carmotion – szerokie zastosowanie

Taśmowa linka do holowania Carmotion jest wyjątkowo wytrzymała. Uciąg o wartości 5,5 tony pozwala na bezpieczne holowanie pojazdów dostawczych o większych gabarytach. Produkt charakteryzuje dość szeroki zakres zastosowania. Taśmowa lina holownicza Heavy Duty doskonale sprawdzi się jako element niezbędnego wyposażenia samochodu, przyczepy kempingowej czy nawet łodzi. Mocne haki tworzą trwałe połączenie, które w zestawieniu z solidną taśmą może wybawić kierowcę z niejednej trudnej sytuacji drogowej.

Taśmowa linka holownicza Heavy Duty pomoże przetransportować uszkodzony pojazd w bezpieczne miejsce. W wymagających warunkach atmosferycznych sprawdzi się również podczas wyciągania samochodu z zaspy śnieżnej. Jej właściwości możemy wykorzystać też, wybierając się na biwak w grząski i niepewny teren. Solidne włókna polipropylenowe nie zrywają się nawet przy dużym obciążeniu. Taśmowa linka holownicza Heavy Duty jest też odporna na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i drogowych, dlatego może być użytkowana również w mniej sprzyjających warunkach.

Taśmowa linka do holowania 5,5t Heavy Duty od Carmotion – solidne mocowanie

Ważnym elementem skutecznego procesu holowania jest trwałe połączenie dwóch pojazdów. Taśmowa lina holownicza Carmotion wykorzystuje system haków z zabezpieczeniem sprężynowym, które chroni przed niepożądanym odczepieniem się liny. Jednocześnie elementy w każdej chwili bardzo łatwo zamocować i rozpiąć, co wpływa na szybkość i płynność prowadzonych działań awaryjnych. Haki pozbawione zostały ostrych krawędzi. Montując je, nie uszkodzimy zatem powierzchni karoserii, czy elementów podwozia.

Taśmowa linka holownicza 5,5t Heavy Duty Carmotion – wygodna eksploatacja i łatwe przechowywanie

Praktyczna forma taśmy pozwala na szybkie jej rozwinięcie. Przechowywana właściwie linka do holowania Carmotion nie pląta się, dlatego w każdej chwili jest gotowa do użycia. Dostępna w zestawie z czerwoną chorągiewką ostrzegawczą taśmowa lina holownicza Heavy Duty o uciągu 5,5 tony umożliwia zgodne z obowiązującymi zasadami ruchu drogowego odholowanie uszkodzonego pojazdu. Kupując produkt marki Carmotion w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz kompletny, zgodny z normami towar.

Taśmowa linka holownicza Heavy Duty realizuje wysokie standardy funkcjonalności. Optymalna długość 4 metrów pozwala na skuteczne przeprowadzenie niezbędnych czynności awaryjnych, bez obaw o stworzenie groźnej sytuacji drogowej. Wyrazisty kolor sprawia, że taśmowa linka holownicza Heavy Duty jest widoczna dla innych uczestników ruchu, co umożliwia ich prawidłowe reakcje oraz zachowanie najwyższej ostrożności. Dostosowana do warunków gabarytowych holowanego pojazdu taśmowa linka do holowania od Carmotion nie ulegnie przetarciu czy zerwaniu. Wykorzystanie trwałego materiału sprawia, że użytkując linkę zgodnie z przeznaczeniem, możemy wykorzystywać jej potencjał podczas wyjątkowo długiej eksploatacji.

Po zakończonym holowaniu linkę wystarczy zwinąć i umieścić w dołączonej do zestawu wygodnej i funkcjonalnej torbie na zamek. Opakowanie chroni linę przed ewentualnym uszkodzeniem w kontakcie z przewożonymi niejednokrotnie w bagażniku ostrymi i ciężkimi przedmiotami oraz szkodliwymi substancjami. Niewielkich rozmiarów taśmowa linka holownicza Carmotion po zwinięciu może być przechowywana w schowku w kabinie pojazdu lub praktycznym organizerze.

Taśmowa lina holownicza 5,5t Heavy Duty Carmotion – zasady bezpiecznego holowania pojazdu

Taśmowa linka do holowania Carmotion o uciągu 5,5 tony to inwestycja w bezpieczeństwo i pewność, jaką gwarantują najlepsze niezbędne akcesoria samochodowe. O tym, dlaczego warto wyposażyć swój samochód w tego typu elementy, przeczytacie też na naszym blogu. Mimo iż dobry sprzęt to oczywiście podstawa, spore znaczenie dla właściwego przebiegu holowania mają również umiejętności kierowców oraz przestrzeganie przepisów. Podobne sytuacje obwarowane są zasadami, których ignorowanie może doprowadzić do groźnych w skutkach sytuacji drogowych lub nieprzyjemnych konsekwencji w postaci wystawionego przez policję mandatu. Dobra taśmowa lina holownicza od Carmotion, znajomość przepisów oraz zdrowy rozsądek pozwolą uniknąć tego typu problemów. Pamiętaj!

 • Taśmowa linka do holowania powinna zostać zamocowana do specjalnych uszek holowniczych, które umieszczone są najczęściej w okolicach tylnego i przedniego zderzaka. Nie należy mocować linki do haka holowniczego.
 • Lina holownicza podczas ruszania powinna być naciągnięta. Unikajmy gwałtownych działań, które mogłyby osłabić wytrzymałość taśmy.
 • Pojazdy holowany i holujący powinny mieć włączone światła mijania. Prawidłowe oświetlenie aut to podstawa. By jednak nie wprowadzać innych uczestników ruchu w błąd, podczas holowania nie należy włączać świateł awaryjnych.
 • Jasno wyrażone intencje i dobra komunikacja pomiędzy kierowcami zapewniają bezpieczeństwo i płynność działań. Kierowca pojazdu holowanego powinien bacznie obserwować pojazd holujący oraz szybko i prawidłowo reagować na wszelkie manewry.
 • Przygotowując pojazd do holowania, nie zapomnij o jego właściwym oznakowaniu. Z tyłu po jego lewej stronie należy umieścić trójkąt ostrzegawczy.
 • Widoczna i dobrze oznakowana powinna być również linka holownicza. W tym celu należy umieścić na niej czerwoną lub żółtą chorągiewkę ostrzegawczą.
 • Nie każdy pojazd nadaje się do holowania. W niektórych sytuacjach kierowca zmuszony jest wezwać lawetę. Nie wolno holować pojazdu z niesprawnymi układami kierowniczym i hamulcowym.
 • Nie wolno holować pojazdów na autostradzie. Problemy z unieruchomionym autem należy zgłosić odpowiednim służbom.
 • Zarówno kierowca pojazdu holującego, jak i holowanego powinni posiadać niezbędne uprawnienia.
 • Holowanie to proces, który wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Samochody w nim uczestniczące nie powinny przekraczać dozwolonej prędkości 30 km/h w terenie zabudowanym oraz 60 km/h poza nim.

Jeśli w wyposażeniu swojego auta nie posiadasz jeszcze wytrzymałej linki holowniczej, polecamy niezawodne akcesorium marki Carmotion. Wyjątkowo mocna taśmowa linka do holowania to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Nasz katalog prezentuje bogactwo możliwości, realizujących oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sprawdź, jaki produkt skradnie Twoją uwagę. Więcej informacji uzyskasz u naszych konsultantów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zrób zakupy w tradycyjny sposób w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Nie żałuję, że kupiłem tę linkę, już przy otwieraniu przesyłki można zobaczyć, że wszystko wykonane jest porządnie i solidnie. Włókno jest bardzo mocne, przez co nie ma strachu, że podczas holowania coś pójdzie nie tak. Na plus jak dla mnie jest duży uciąg 5,5 tony na spokojnie pozwoli zaholować dostawczak, nie wszystkie linki mają taki uciąg. Kiedyś musiałem wyciągać samochód z zaspy, łatwo nie było, ale linka i wtedy zdała egzamin, więc wydaje mi się, że nie zawiedzie mnie w żadnych okolicznościach.Jacek
14 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.