Wczytuję dane...
O nas

Od 2013 roku sklep dwr.com.pl prowadzi sprzedaż części oraz akcesoriów samochodowych. Naszą firmę tworzą ludzie związani z motoryzacją od najmłodszych lat. Lubimy to, co robimy, dlatego chcemy to robić jak najlepiej. Szeroka gama produktowa, renomowane marki, sprawna logistyka i konkurencyjne ceny – w sklepie dwr.com.pl motozakupy stają się przyjemnością.

 

Tysiące produktów w jednym miejscu

Jesteśmy jednym z największych motoryzacyjnych sklepów internetowych w Polsce. W asortymencie posiadamy kilka tysięcy produktów, dostępnych „od ręki” w magazynie. Znajdziesz u nas części samochodowe (mechaniczne i elektroniczne), akcesoria, chemię, systemy alarmowe, sprzęt audio oraz wiele innych produktów, dopasowanych do Twojego pojazdu. Na profesjonalistów czeka szeroka gama wyposażenia warsztatowego – części, akcesoriów, narzędzi i urządzeń. Cały czas wzbogacamy ofertę o nowe pozycje. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, możemy zaoferować wysokiej jakości towar w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy partnerem handlowym renomowanych marek motoryzacyjnych, m.in.: Bosch, K2, Osram, Philips, Sonax, Tungsram i Valeo.

 

Nowoczesne rozwiązania

Nowatorskie narzędzia informatyczne i logistyczne oraz młody, dynamiczny zespół oznacza szybką realizację nawet dużych zamówień. Towar wysyłamy nawet w 24h. Sklep został wykonany w technologii RWD, umożliwiając wygodne zakupy z poziomu urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Naszym Klientom zapewniamy opiekę gwarancyjną oraz dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.

 

Zobacz, dlaczego warto u nas kupować lub odkryj przyjemność motozakupów


 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel.: 32 729 82 10
tel.: 535 505 510
e-mail: biuro@dwr.com.pl