Wczytuję dane...
O nas

O nas

Stacjonujemy na rynku motoryzacyjnym od 2013 roku. Prowadzimy sprzedaż części i akcesoriów samochodowych, a w ciągu siedmiu lat zyskaliśmy wiele doświadczenia, dzięki temu możemy świadczyć jak najwyższej jakości usługi dla Klientów. Naszą działalność motoryzacyjną tworzą młodzi ludzie, którzy fascynują się samochodami, tak więc praca jest dla nich przyjemnością. Dokładamy wszelkich starań do wykonywanych przez nas czynności, aby osoba kupująca była zadowolona z zakupów w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym. Wierzymy, że posiadając szeroką gamę produktów, renomowane marki, sprawną logistykę i konkurencyjne ceny - jesteśmy w stanie nawiązać długotrwałą współpracę, korzystną dla obu stron, a zakupy dla indywidualnych Klientów staną się ogromną przyjemnością.

 

Szeroki asortyment produktów

Wśród pozostałych działalności wyróżniamy się przede wszystkim tym, że oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, dlatego też jesteśmy jednym z największych motoryzacyjnych sklepów internetowych w Polsce. W naszym magazynie znaleźć można kilka tysięcy produktów, które są dostępne "od ręki". Zainteresowani zakupić mogą chociażby części samochodowe, zarówno mechaniczne jak i elektroniczne, chemię, sprzęt audio, akcesoria, systemy alarmowe. Profesjonaliści natomiast zadowolą się z szerokiej gamy wyposażenia warsztatowego. Z dnia na dzień nasza oferta jest wzbogacana, nie zapominając o tym, jak ważna jest dla nas wysoka jakość towarów. W tym celu współpracujemy z największymi dystrybutorami i producentami, którzy oferują korzystne warunki współpracy. Jesteśmy partnerem handlowym najpopularniejszych marek w Polsce, wśród nich możemy wyróżnić chociażby K2, Osram, Philips, Sonax, Bosch, Valeo, Tungsram. Nasi wykwalifikowani pracownicy z ponadprzeciętnym, długoletnim doświadczeniem, z pewnością udzielą cennych porad i wskazówek, a także rozwieją wszelkie wątpliwości w zakresie motoryzacji.

 

Błyskawiczna wysyłka

Gwarantujemy błyskawiczną realizację nawet ogromnych zamówień. Nasz towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym. Przyczyniają się do tego zaawansowane narzędzia informatyczne i logistyczne, wyróżniające się szybkością i sprawnością działania. Wiemy, jak ważne są zakupy przez internet, dlatego myśląc o naszych Klientach nie zapomnieliśmy o funkcjonalnej stronie internetowej. Sklep bowiem został wykonany w technologi RWD, dzięki temu możliwe są wygodne zakupy z poziomu urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Nie kończymy swoich usług na sprzedaży, zapewniamy również opiekę gwarancyjną, a także wsparcie techniczne. Klient może być pewien, że transakcja przebiegnie pomyślnie i bezpiecznie, a cała procedura zakupów jest w pełni przejrzysta.

 

Wygodne płatności

Aby zmaksymalizować komfort Klientów, którzy dokonują zakupów przez internet, zapewniamy wiele form płatności. Wśród nich możemy wyróżnić Blik, przelewy bankowe, Apple Pay, Google Pay, karty płatnicze i płatności za pobraniem. System "Przelewy 24" gwarantuje bezpieczne transakcje, a nasz certyfikat SSL to całkowita poufność informacji, które wysyłane są przez internet. Również w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach umożliwiamy zarówno zapłatę gotówką, jak i kartą kredytową. 

 

Sprawna logistyka

Niezależnie od sytuacji zależy nam na tym, aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany z transakcji. Aby umożliwić sprawną logistykę i dodatkowo jeszcze szybciej realizować wszelkie zamówienia, wyposażyliśmy się w ogromny magazyn o powierzchni ponad 800 m2. Dobro osób kupujących jest dla nas najważniejsze, dlatego byliśmy gotowi na podjęcie tak odważnych kroków.