Wczytuję dane...

Shiny Garage Extra Dry Fabric Cleaner Shampoo 0.5L

30,42 zł brutto
24,73 zł netto
Wysyłka od: 8.00 zł czytaj więcej
Producent: Brak
Model: D33-7339
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Produkt dostępny!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Extra Dry Fabric Cleaner Shampoo to innowacyjny produkt przeznaczony do czyszczenia podsufitki, boczków drzwiowych i wszelkich elementów materiałowych wrażliwych na przemoczenie. Produkt nie wymaga stosowania wody w celu wypłukania, co gwarantuje bezpieczną pracę bez ryzyka odklejenia się czyszczonego materiału.

Extra Dry Fabric Cleaner Shampoo oparty jest na technologii sieciowania zabrudzeń, co oznacza, że w trakcie wysychania produkt zamyka zanieczyszczenia w cząsteczki i pozwala je bezpiecznie usunąć przy pomocy suchej szmatki lub zwykłego odkurzacza. Nie trzeba stosować odkurzacza ekstrakcyjnego.

  • neutralne pH
  • odżywia kolory
  • zamyka pory tapicerki co utrudnia ponowne zabrudzenie
  • przyjemny, świeży zapach

Sposób użycia:

  1. Rozcieńcz produkt w zależności od stopnia zabrudzenia od 1:10-40 z ciepłą wodą
  2. Rozpyl produkt na czyszczonej powierzchni
  3. Wypracuj szczoteczką do uzyskania piany
  4. Pozostaw na 30 - 40 minut do wyschnięcia
  5. Pozostałość produktu usuń czystą, suchą szmatką lub odkurzaczem
  6. W razie konieczności powtórz powyższe czynności.

Pojemność: 0.5L

Marka Shiny Garage: Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Nasze produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. Pasjonaci auto - detailingu to esteci, więc nasze produkty, dzięki nasyconym i zaskakujący kolorom, oraz dopracowanym etykietom to także uciecha dla oka.

Rynek auto - detailingu jest bardzo dynamiczny. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania rosnącej rzeszy coraz bardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi w ręce klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nas, jak i przez doświadczonych auto - detailerów. Proces ten pozwala nam eliminować ewentualne niedoskonałości oraz trafnie odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami nie tylko w celu zakupu naszych produktów; jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić przy wyborze odpowiednich produktów.