K2 MOTOR FLUSH 250ml: Środek do płukania wnętrza silnika

6,80 zł brutto
5,53 zł netto
Wysyłka od: 7.00 zł czytaj więcej
K2
Producent: K2
Model: 1216 ; T371
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Produkt dostępny!
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 7.00 - 15.00

CZYŚCI SZYBKO I SKUTECZNIE: W ciągu 5 minut rozpuszcza nawet najstarsze nagary, osady i inne zabrudzenia znajdujące się w układzie smarowania silnika. Przywraca pełną przepustowość kanałom olejowym.
 
BEZPIECZNY DLA SILNIKA: Motor Flush został wyprodukowany w oparciu o najnowsze technologie. Zawiera bardzo skuteczne substancje czyszczące oraz dodatek przeciwzużyciowy. Zabezpiecza on silnik przed nadmiernym tarciem mogącym powstać w trakcie stosowania produktu, z uwagi na rozcieńczanie Motor Flushem oleju silnikowego.

 
WYDŁUŻA ŻYWOTNOŚĆ: Stosowanie Motor Flusha przed każdą wymianą oleju gwarantuje utrzymanie silnika w czystości, co wydłuża jego żywotność.

 
SPOSÓB UŻYCIA: Płukanie wnętrza silnika należy przeprowadzić bezpośrednio przed wymianą oleju silnikowego. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić poziom oleju w silniku, jeśli nie jest właściwy, należy uzupełnić olej. Następnie wlać całą zawartość opakowania do silnika. Uruchomić silnik i pozostawić na biegu jałowym przez 5 minut. Następnie wyłączyć silnik i usunąć grawitacyjnie cały zużyty olej z silnika. Zmienić filtr oleju na nowy. Wlać odpowiednią ilość nowego oleju zgodnie z zaleceniami producenta samochodu.

 
Pojemność: 250 ml.

Produkty podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...