K2 RADIATOR STOP LEAK 18,5g: Uszczelniacz wycieków z chłodnicy

3,10 zł brutto
2,52 zł netto
Wysyłka od: 6.00 zł czytaj więcej
K2
Producent: K2
Kod producenta: T232
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Produkt dostępny!
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Szybkodziałający, skuteczny i w pełni bezpieczny uszczelniacz wycieków z chłodnicy z mikrocząsteczkami aluminium. Jest to najlepiej sprzedający się środek tego typu w Polsce. Ma bardzo dobrą opinię mechaników samochodowych. Unikalne cząsteczki uszczelniacza wyszukują nawet najdrobniejszy wyciek i błyskawicznie go usuwają. Preparat nie utrudnia cyrkulacji płynu chłodniczego, a tym samym nie zmniejsza sprawności cieplnej chodnicy. Może być stosowany we wszystkich rodzajach chłodnic, także aluminiowych. Jest mieszalny z wszelkimi rodzajami płynów chłodniczych, również najnowszych typu "long life".
 
Sposób użycia:

  • Sprawdzić poziom płynu chłodniczego, jeżeli jest za niski uzupełnić do poziomu między min., a max.
  • Uruchomić silnik, aby lekko (Uwaga! ryzyko poparzenia) rozgrzać płyn chłodniczy.
  • Wyłączyć silnik i wsypać preparat przez otwór wlewu do chłodnicy lub do zbiorniczka wyrównawczego. Przed wsypaniem do wyeksploatowanej starej chłodnicy należy najpierw wyczyścić układ chłodzenia używając K2 TURBO Radiator Flush, aby usunąć osady i rdzę.
  • Zamknąć korek wlewu chłodnicy i uruchomić silnik. Wszystkie wycieki powinny ustąpić w ciągu 15 minut. Jeżeli wyciek mimo wszystko utrzymuje się prawdopodobnie konieczna będzie naprawa w warsztacie.
  • Pozostawienie preparatu w układzie chłodzenia chroni przed powstawaniem kolejnych wycieków.

 
Gramatura: 18,5 g.