Wczytuję dane...

Samochodowy pochłaniacz wilgoci Pingi wielokrotnego użytku

34,20 zł brutto
27,80 zł netto
Wysyłka od: 6.99 zł czytaj więcej
Sonax
Producent: Sonax
Model: C15-3824
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Produkt dostępny!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Samochodowy pochłaniacz wilgoci zapewnia szybkie oraz proste usunięcie wilgoci z samochodu, naczepy, przyczepy kempingowej lub łodzi. To najlepszy wybór w walce z zaparowanymi szybami wewnątrz pojazdu oraz innymi problemami związanymi z wilgocią.

 

Samochodowy pochłaniacz wilgoci przyciąga nadmiar wilgoci w Twoim samochodzie niczym magnes. Pochłonięta woda jest bezpiecznie przetrzymywana w urządzeniu, dzięki czemu nie ma ryzyka, że z niego wycieknie.

 

Poziom wilgoci w urządzeniu określa specjalny wskaźnik, który zmienia kolor z niebieskiego na różowy. W momencie, gdy samochodowy pochłaniacz wilgoci jest wypełniony wilgocią, wymaga osuszenia. Chcesz go ponownie wykorzystać? Wystarczy, że podgrzejesz go w mikrofalówce. Podczas osuszania w mikrofalówce nie umieszczaj urządzenia na metalowej ramie lub na szklanej płycie. Umieść je w naczyniu niepodatnym na mikrofale lub na papierowym ręczniku. Upewnij się, że wskaźnik wilgotności skierowany jest ku górze. Podgrzej samochodowy pochłaniacz wilgoci w mikrofalówce przez 6 minut przy ustawieniu mocy na ok. 600W. Podczas osuszania wilgoć zgromadzona w urządzeniu zostanie odparowana. Urządzenie można także osuszyć wystawiając je na słońce lub umieszczając na kaloryferze, jednak osuszanie będzie trwało dłużej. Po osuszeniu kolor wskaźnika zmieni się na niebieski. Samochodowy pochłaniacz wilgoci będzie gotowy do ponownego użycia.

 

Wymiary:

  • szerokość: 16,0 cm
  • wysokość: 10,5 cm
  • grubość: 4,5 cm
  • waga: ok. 350 g.