Wczytuję dane...

Zapach samochodowy Dr.Marcus Aircan Bubble Gum

6,39 zł brutto
5,20 zł netto
Wysyłka od: 9.90 zł czytaj więcej
Dr.Marcus
Producent: Dr.Marcus
Model: Z0-3712
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Produkt dostępny!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Puszka zapachowa Dr.Marcus Aircan to niewielkie, kolorowe pudełko, z którego powoli uwalnia się aromat, powstały na bazie materiałów organicznych i oryginalnych francuskich perfum. Jest prosta w użyciu a jednocześnie można ją umieścić w dyskretnym miejscu. Z powodzeniem można jej używać w samochodzie, w domu czy biurze.

 

Opis zapachu Bubble Gum: Pamiętacie z dzieciństwa zapach i smak gumy balonowej? Teraz możecie to mieć w samochodzie każdego dnia.

 

Zastosowanie / użycie:

Odświeżacz można stosować zarówno we wnętrzu auta jak i w pomieszczeniach biurowych lub domowych. W samochodzie można go umieścić w uchwycie/wgłębieniu przeznaczonym na napoje albo też zamocować za pomocą taśmy dwustronnej pod fotelem pasażera. W pomieszczeniach stawiamy go w dowolnym miejscu, zwracając uwagę na fakt, aby jego położenie zapewniało równomierne uwalnianie się zapachu. Po wyjęciu odświeżacza z opakowania zdejmujemy plastikową pokrywkę, zrywamy za pomocą uchwytu zamknięcie puszki i nakrywamy pudełko ponownie dekielkiem z tworzywa. Odświeżacz jest po tych czynnościach gotowy do użycia

 

  • Trwałość zapachu: 60 dni
  • Masa wsadu: 40 g.
  • Zastosowanie: samochód, dom i biuro

Produkty podobne
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...