Wczytuję dane...

Shiny Garage Perfect Active Foam 1L - Aktywna piana zasadowa do usuwania cięższych zabrudzeń

27,99 zł brutto
22,76 zł netto
Wysyłka od: 9.99 zł czytaj więcej
Model: D12-4707
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Produkt dostępny!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Shiny Garage Perfect Active Foam to piana aktywna o odczynie zasadowym, która przeznaczona jest do usuwania cięższych zabrudzeń z powierzchni lakieru czy felg. Perfect Active Foam w połączeniu z pianownicą ręczną lub mechaniczną tworzy gęstą, stabilną pianę, którą pomaga rozpuścić wierzchnie zabrudzenia i odspaja je od powierzchni. Produkt bezpieczny dla delikatnych części karoserii jak aluminium czy plastik.

 

Zalecane rozcieńczenie

  • Pianownica - 1:10
  • Pianownica Mesto 20 - 40 ml na 1.5L wody
  • Ręczny oprysk 1:50
  • Mycie felg 1:10 - 1:20 

 

Pojemność 1L

 

Marka Shiny Garage

Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Nasze produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. Pasjonaci auto - detailingu to esteci, więc nasze produkty, dzięki nasyconym i zaskakujący kolorom, oraz dopracowanym etykietom to także uciecha dla oka.

Rynek auto - detailingu jest bardzo dynamiczny; cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania rosnącej rzeszy coraz bardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi w ręce klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nas, jak i przez doświadczonych auto - detailerów. Proces ten pozwala nam eliminować ewentualne niedoskonałości oraz trafnie odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami nie tylko w celu zakupu naszych produktów; jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić przy wyborze odpowiednich produktów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...