Wczytuję dane...

Shiny Garage Pink Snow Foam 5L - aktywna piana

100,61 zł brutto
81,80 zł netto
Wysyłka od: 8.00 zł czytaj więcej
Producent: Brak
Model: D21-4813
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Produkt dostępny!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Zamów ten produkt przez telefon:
32 729 82 10
pon.-pt.: 8.00 - 16.00

Shiny Garage Pink Snow Foam to najbardziej innowacyjna piana jaką udało nam się stworzyć. Zastosowanie specjalnego barwnika sprawia, że bez obaw można ją aplikować na jasne samochody, nie barwi nieodwracalnie materiału, kostki brukowej itp. Zdecydowaliśmy się zastosować bardzo intensywny i przyjemny zapach soczystej gruszki z nutą trawy cytrynowej. Pink Snow Foam to idealny produkt do jesienno - zimowej pielęgnacji samochodu, dobrze domywa zabrudzenia nie naruszając wosku. Polecamy szczególnie w połączeniu z ręczną pianownicą Mesto Foamer.

Uwaga!

 • Podczas rozcieńczania piany stosuj rękawiczki ochronne
 • W przypadku zabrudzenia skóry, ubrania lub innych elementów, zmyj pianę pod bieżącą wodą
 • Nie dopuść do wyschnięcia piany na lakierze
 • Nie stosuj na dachy w samochodach cabrio

Sposób użycia:

 • Do umycia średniej wielkości samochodu użyj 200 ml gotowego roztworu piany z wodą
 • teraz jeszcze lepsze właściwości!
 • niesamowita piana, która utrzymuje się na lakierze do 7 minut
 • bardzo przyjemny zapach soczystej gruszki z nutą trawy cytrynowej
 • dużo lepsze właściwości myjące
 • zalecane rozcieńczenie w pianownicy: 200 ml produktu i 1L wody
 • rozcieńczenie w pianownicy Mesto: 20 - 40ml na 1.5L wody

Pojemność 5L

Marka Shiny Garage

Marka Shiny Garage została stworzona w 2012 roku przez grupę pasjonatów z myślą o pasjonatach. Nasze produkty łączą w sobie dwie najbardziej pożądane wśród miłośników auto detailingu cechy – wysoką jakość i dobrą cenę. Preparaty Shiny Garage to nie tylko wysoka wydajność i skuteczność, ale też przyjemne doznania dla zmysłów dzięki zaskakującym kombinacjom zapachów. Pasjonaci auto - detailingu to esteci, więc nasze produkty, dzięki nasyconym i zaskakujący kolorom, oraz dopracowanym etykietom to także uciecha dla oka.

Rynek auto - detailingu jest bardzo dynamiczny; cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania rosnącej rzeszy coraz bardziej wymagających klientów. Zanim produkt trafi w ręce klienta jest szczegółowo testowany zarówno przez nas, jak i przez doświadczonych auto - detailerów. Proces ten pozwala nam eliminować ewentualne niedoskonałości oraz trafnie odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami nie tylko w celu zakupu naszych produktów; jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz doradzić przy wyborze odpowiednich produktów.

Produkty podobne