Płyn do usuwania owadów K2 Nuta Anti Insect Pro 1L

22,00
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: M55-4987Kod producenta: D4011Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

K2 Nuta Anti Insect Pro to profesjonalny, bezpieczny i gotowy do użycia środek do usuwania resztek owadów z powierzchni lakieru samochodowego, zderzaków, lusterek oraz reflektorów. Idealnie sprawdza się jako płyn do usuwania owadów z szyb. Zaprojektowany tak, aby wydać i wygrać wojnę z tysiącami owadzich pozostałości, które szpecą wygląd auta.

Specjalnie dobrana receptura nie pozostawia szans zaschniętym resztkom po insektach. Aktywne środki czyszczące reagują z białkami i chitynowymi pancerzykami owadów, skutecznie odspajając je od czyszczonej powierzchni. K2 Nuta Anti Insect Pro doskonale sprawdza się również do usuwania ptasich odchodów i innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego.

  • Dzięki użyciu K2 Nuta Anti Insect Pro unikniesz mozolnego szorowania i zdrapywania owadów z lakieru, minimalizując ryzyko zarysowania go.
  • Środek do usuwania owadów z karoserii K2 jest całkowicie bezpieczny dla wszelkich powierzchni, m.in. lakieru, gumy, plastików.
  • Nie narusza powłok ochronnych np. wosków, powłok ceramicznych.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.