Opis produktu
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED AMiO CLP02 do BMW E90 LCI 4D Sedan 2009–
Nowoczesne oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Podkreśl elegancki charakter swojego auta dzięki nowoczesnym lampom LED. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED AMiO CLP02 zostało zaprojektowane z myślą o BMW E90 LCI 4D Sedan od 2009 roku, oferując mocne i równomierne światło, które gwarantuje pełną czytelność tablicy rejestracyjnej w dzień i w nocy.
Wysoka trwałość i odporność
Lampy CLP02 zostały wykonane z materiałów odpornych na wstrząsy, wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED zapewnia niezawodną pracę przez długi czas, niezależnie od intensywności użytkowania.
Technologia LED – oszczędność i żywotność
Nowoczesne diody LED gwarantują niskie zużycie energii, stabilną barwę światła oraz wyjątkowo długą żywotność. To rozwiązanie, które łączy estetykę z funkcjonalnością i ekonomią.
Montaż plug&play – szybki i bezproblemowy
Dzięki technologii plug&play instalacja podświetlenia AMiO CLP02 zajmuje tylko kilka minut. Pełna kompatybilność z systemem CANBUS eliminuje ryzyko pojawienia się błędów na komputerze pokładowym.
Estetyczny wygląd BMW E90 LCI
Jasne i równomierne światło LED dodaje Twojemu BMW E90 LCI Sedan świeżości i nowoczesnego charakteru, podkreślając prestiżowy design pojazdu.
W zestawie otrzymasz:
- 2 sztuki lamp LED AMiO CLP02























