Opis produktu
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED AMiO CLP11 do Volkswagen (VW) Tiguan I (5N) 09.2007–07.2018
Oświetlenie LED dopasowane do VW Tiguan I
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED AMiO CLP11 to wysokiej jakości zamiennik fabrycznych lamp przeznaczony do Volkswagen Tiguan I (5N) produkowanego w latach 09.2007–07.2018. Wykorzystanie technologii LED gwarantuje intensywne i równomierne światło, które zwiększa widoczność tablicy oraz podkreśla nowoczesny charakter SUV-a.
Trwałość i odporność w każdych warunkach
Lampy LED wykonane są z solidnych materiałów odpornych na wstrząsy, wilgoć i zmienne warunki pogodowe. Dzięki temu podświetlenie LED działa bezawaryjnie przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Technologia LED – oszczędność i estetyka
Zastosowane diody LED zużywają niewielką ilość energii, a jednocześnie oferują bardzo długą żywotność. Stabilna barwa światła poprawia estetykę pojazdu i zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku.
Szybki montaż plug&play
Instalacja podświetlenia LED przebiega szybko i wygodnie – wystarczy wymienić oryginalne lampki. Zgodność z systemem CANBUS eliminuje ryzyko pojawiania się błędów na komputerze pokładowym.
Stylowy akcent dla Twojego Volkswagena
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale również detal, który dodaje VW Tiguan I elegancji i świeżego, nowoczesnego wyglądu.
W zestawie:
- 2 sztuki podświetlenia tablicy rejestracyjnej LED AMiO CLP11























