Prostownik samochodowy z mikroprocesorem do akumulatorów 6V 2A, 12V 2/4A (1.2-120Ah)

130,00
Produkt dostępny (wysyłka w 24 godziny) Zapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: WF42-12593Kod producenta: 58694Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Prostownik cyfrowy z mikroprocesorem do ładowania akumulatorów stosowanych w samochodach osobowych, motocyklach, łodziach itp. - kwasowych (tradycyjnych), żelowych oraz AGM 6V i 12V. Automatycznie rozpoznaje stan baterii i dobiera optymalny program ładowania. Posiada funkcję ładowania podtrzymującego - szczególnie przydatną dla baterii okresowo nie używanych, np. do łodzi i motorów. Wyposażony w wyświetlacz LCD na którym pokazywane są wszystkie informacje o statusie akumulatora oraz przebiegu ładowania. Obudowa urządzenia posiada klasę szczelności IP65 co znaczy, że jest odporna na kurz i wilgoć. 

Uwaga! Akumulatory żelowe o pojemności poniżej 14 Ah stosowane w motocyklach i skuterach powinny być ładowane za pomocą programu z ikoną motocykla na wyświetlaczu. Ładowanie wyższym prądem może uszkodzić akumulator i spowodować niebezpieczeństwo! 

Dane techniczne

  • Zasilanie: 230V
  • Prąd ładowania: 6V 2A / 12V 4A
  • Pojemność akumulatorów: 1.2 - 120 Ah
  • Waga: ~ 1,0 kg
  • Klasa szczelności: IP65 

Zalety:

  • przystosowany do stosowania w niskich temperaturach
  • w pełni automatyczne, kontrolowane mikroprocesorem 9-stopniowe ładowanie
  • rozpoznaje i regeneruje słane akumulatory

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.