Skrobaczka mosiężna do szyb MURSKA 575

20,00
Produkt dostępny (wysyłka w 24 godziny) Zapytaj o produkt
Producent: MURSKANr produktu: H41-0057Kod producenta: 58380Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Skrobaczka mosiężna do szyb Murska 575 – mała rzecz, wielki efekt

Jeśli szukasz skrobaczki małej, wygodnej w przechowywaniu i użytkowaniu, która dobrze trzyma się w dłoni i nie zajmuje wiele miejsca, postaw na skrobaczkę do szyb fińską Murska model 575. Ten właśnie typ skrobaczki doskonale spełnia wszystkie powyższe wymagania. Przyrząd jest poręczny i lekki, wyposażony w zakończenia skutecznie usuwające śnieg i lód z powierzchni szyby i wycieraczek. Elastyczna końcówka, wykonana z miękkiego plastiku doskonale radzi sobie z wodą i śniegiem zalegającym na szybie lub elementach karoserii. Materiał użyty w skrobaczce jest wyjątkowo wytrzymały i bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

Skrobaczka Murska 575 wyposażona jest też w końcówkę mosiężną. To rewolucyjne rozwiązanie pomaga usuwać uporczywy lód z szyb samochodowych. W przeciwieństwie do plastikowych zakończeń mosiądz nie rysuje szkła. Materiał ten nie jest tak twardy, jak szkło, a jego powierzchnia jest idealnie gładka.

Dodatkowo skrobaczka wyposażona jest w specjalne ząbki do usuwania lodu i śniegu z piór wycieraczek. Często bowiem to właśnie wycieraczki ponoszą największe skutki niepogody i surowych zimowych temperatur. Po sezonie intensywnych opadów śniegu i deszczu zwykle nadają się do wymiany. Bywa też, że ulegają zniszczeniu jeszcze podczas zimy. By wydłużyć czas i jakość ich pracy trzeba między innymi precyzyjnie usuwać nagromadzony na nich lód i śnieg. Gwałtowne działanie nie przyniesie jednak pozytywnych rezultatów. Specjalnie zaprojektowane wgłębienia w skrobaczce Murska 575 zapewniają szybkie i efektywne oczyszczenie piór, bez obawy o ich uszkodzenie.

Skrobacza do szyb samochodowych Murska 575 – fińska jakość na polskim rynku

Fińska produkcja skrobaczek Murska 575 gwarantuje niezawodność i wytrzymałość na skrajnie trudne warunki pogodowe. Przyzwyczajeni do surowych zim Finowie stworzyli produkt, który doskonale sprawdza się również poza granicami ich mroźnego kraju. Skuteczność skrobaczki potwierdzają zarówno konsumenci, jak i eksperci z branży.

Fińska skrobaczka do szyb wykonana jest z niezwykle twardego, odpornego na zarysowania i pękanie materiału ABS, wytrzymującego spore obciążenia dynamiczne. Produkt jest poręczny i łatwy w obsłudze. Wystarczy przyłożyć mosiężną końcówkę do szyby samochodowej i zdecydowanym ruchem zetrzeć z niej szron lub lód. Siła docisku uzależniona jest od stopnia zlodowacenia szyby. Skrobaczka ma długość 16,5cm. Szerokość jej ostrza to 9cm. Mosiądz wykorzystany w jej produkcji jest minerałem o twardości 5,0-5,5 w skali Mosha. Przy czym dla szkła wartość ta wynosi 6,0-7,0. Dzięki temu mosiądz w skrobaczkach Murska 575 nie rysuje szyb samochodowych.

Warto inwestować w dobrej jakości zimowe akcesoria samochodowe

Przygotowanie auta do jazdy w zimie wymaga często wielu zabiegów. Rankiem, gdy siarczysty mróz skuje powierzchnię szyb, a śnieg zasypie pojazd grubą warstwą, trzeba zakasać rękawy i doprowadzić samochód do stanu, w którym nie będzie stwarzał ewentualnego zagrożenia na drodze. Przepisy prawa drogowego regulują kwestie dotyczące ograniczenia widoczności kierowcy oraz śniegu zalegającego na elementach karoserii. Za niestosowanie się do określonych w kodeksie zasad grozi kara. Niestety mandat możemy dostać też za odśnieżanie samochodu przy włączonym silniku. Najlepiej więc wyposażyć się w narzędzie, z którym zrobimy to sprawnie i szybko.

Dobrej jakości sprzęt wybrany z szerokiej gamy zimowych akcesoriów samochodowych znacznie ułatwi żmudne, codzienne zabiegi. Ma on kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o szybkość i jakość działania. Do usuwania śniegu i lodu najlepiej sprawdzają się miotełki, szczotki i skrobaczki do szyb. Te można zakupić osobno, jako dwa różne produkty lub w dobrze przemyślanym zestawie. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Producenci prześcigają się obecnie w usprawnianiu swoich produktów, starając się zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów. 

Rekomendowana przez nas skrobaczka Murska model 575 dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych. Kolor produktu do wysyłki wybierany jest losowo. Produkt można również zamówić w pakietach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 3 opinii
To najlepsza i najskuteczniejsza skrobaczka dostępna na rynku. Pamiętam to jak dziś. Tyle szyb porysowanych od plastiku. Tyle lat życia w niewiedzy. Tyle pieniędzy przewalonych poprzez przepłacanie. Tyle godzin zmarnowanych na skrobanie, nic nie wartymi i w dodatku nie rzadko droższymi od tego modelu plastikowymi skrobaczkami. W końcu coś tam przeglądałem zobaczyłem poradnik i test skrobaczek. I trafiłem na murską, skrobaczka marzeń. Krzysztof
25 listopada 2021
Najlepsza skrobaczka do szyb spośród wszystkich jakich do tej pory używałem. Świetnie się sprawdza zarówno przy usuwaniu śniegu i lodu z szyby, jak i do ściągania wody. Do tego skutecznie usuwa drobinki lodu z wycieraczek. Produkt bardzo wytrzymały i trwały, przy czym jednocześnie lekki i poręczny. Zastosowanie mosiężnego ostrza może budzić lekkie obawy, ale skrobaczka nie rysuje szyb i karoserii, a nawet przy ciężkim zaszronieniu lód schodzi bardzo łatwo, wystarczy jedno pociągnięcie skrobaczki.Mateusz
11 sierpnia 2021
Najlepsza skrobaczka do szyb jaką w życiu miałem. Szron z szyb schodzi za jednym posunięciem skrobaczki. Obawiałem się mosiężnego ostrza, ale niepotrzebnie - nie rysuje szyb samochodowych.Michał
21 maja 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.