Wczytuję dane...

Szczotki do mycia samochodu

Szczotki do mycia samochodu wzbudzają u wielu osób lęk przed zarysowaniem lakieru. Z drugiej strony pozbycie się uporczywych, silnych zabrudzeń nie byłoby możliwe bez ich użycia. Rada jest jedna: należy wybrać odpowiednią szczotkę i zastosować właściwą technikę mycia auta.

Szczotki do mycia samochodu są więc niezbędnym wyposażeniem każdego pojazdu, w którym ma panować ład i porządek. Właściwie dopasowane, jeżeli chodzi o wielkość i grubość włosia, poradzą sobie nawet z bardzo uporczywymi zanieczyszczeniami.

Szczotki do mycia samochodu możemy podzielić w następujący sposób:

  • szczotki ręczne, krótkie,
  • szczotki do mycia samochodu z długą rękojeścią.

Zaznaczyć tu należy, że ta druga grupa występuje przeważnie jako szczotki z rękojeścią teleskopową, a więc z możliwością regulowania długości uchwytu.

Podczas wybierania odpowiedniej dla siebie szczotki do mycia samochodu należy również zwrócić uwagę na szczotki z możliwością podłączenia węża na wodę. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, bardzo ułatwiające mycie samochodu.

 

W sklepie dwr.com.pl posiadamy szczotki do mycia samochodu kilku znanych firm od lat działających na rynku motoryzacyjnym: AMiO, CARMOTION i K2.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów