Wczytuję dane...
Sprzedaż hurtowa

Prowadzisz sklep motoryzacyjny lub warsztat i chcesz podnieść jego konkurencyjność? Szukasz sprawdzonego dostawcy części i akcesoriów samochodowych na użytek swojej firmy?

 

Rozpocznij współpracę z motoryzacyjną hurtownią internetową i zyskaj dostęp do tysięcy produktów w jednych z najniższych cen na rynku!

 

Konkurencyjne warunki

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami, producentami i importerami oraz dużej sprzedaży, możemy zaoferować Twojej firmie bardzo korzystne ceny hurtowe. Posiadamy przyjazną politykę cenową, przewidującą elastyczne terminy płatności oraz indywidualne dopasowanie oferty do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę z zagranicznymi Kontrahentami. Podatnikom VAT UE umożliwiamy zakupy w cenach netto. Przy stałej współpracy, otrzymasz od nas materiały reklamowe, stojaki i ekspozytory.

 

Ciągły rozwój oferty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do potrzeb Twojej firmy i jej Klientów. W asortymencie posiadamy obecnie kilka tysięcy produktów, dostępnych „od ręki”, a ich ilość ciągle rośnie. Na zamówienie możemy szybko sprowadzić dla Ciebie niemal każdą część.

 

Dedykowane rozwiązania

W październiku 2017 roku wdrożyliśmy nowoczesny system sprzedaży internetowej dla Klientów hurtowych, który umożliwia wygodne i sprawne składanie zamówień - pod okiem dedykowanego opiekuna handlowego. Pełna oferta produktowa znajduje się na stronie http://b2b.dwr.com.pl/.

 

Niska minimalna wartość zamówienia

Współpracujemy zarówno z dużymi sklepami i serwisami, jak również z niewielkimi, działającymi lokalnie warsztatami, punktami sprzedaży akcesoriów samochodowych, przedsiębiorstwami i instytucjami. Nie wymagamy dokonywania zakupów w opakowaniach zbiorczych. Przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

 

Chcesz rozpocząć współpracę?

Świetnie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby sprecyzować potrzeby i otrzymać indywidualne warunki współpracy. 

 


 

Dział sprzedaży

tel.: 32 729 82 10 wew. 1
tel.: 535 505 510 wew. 1
e-mail: biuro@dwr.com.pl