Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus 12V 24V 50W (6500K, 4500lm)

207,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: E-03671Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus

Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Proponowany produkt emituje jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, co pozwala na lepszą widoczność drogi w warunkach ograniczonego oświetlenia, takich jak zmrok, mgła lub deszcz.

Źródła światła wykonane w technologii LED są efektywniejsze w procesie przemiany energii elektrycznej na światło widzialne w porównaniu do tradycyjnych żarówek halogenowych. Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus są bardziej odporne na wstrząsy i drgania, co oznacza, że mają dłuższą żywotność niż żarówki halogenowe.

Seria AMiO HP Full Canbus wyróżnia się atrakcyjną ceną względem możliwości tych żarówek. Bardzo mocne, świetne światło, idealna linia odcięcia, długa żywotność.

Inteligentny, sterowany chipem dwustopniowy aktywny system chłodzenia z radiatorem, wysoka wydajność oraz brak efektu wypalania się jak w przypadku żarników ksenon i tradycyjnych żarówek halogenowych.

Zdejmowany kołnierz umożliwiający ustawienie wymaganego odcięcia we wszystkich typach reflektorów.

Instalacja zestawu jest tak samo prosta jak wymiana standardowej żarówki halogenowej. Bez czasochłonnych modyfikacji istniejącej instalacji oraz ryzykownych przeróbek.

Moduł CANBUS wbudowany w żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus

Wbudowany moduł CANBUS najnowszej generacji, dzięki czemu żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus nie powodują wyświetlania informacji o spalonej żarówce na komputerze samochodu, który sprawdza poprawność działania oświetlenia.

Dlaczego warto kupić żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus?

Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus zapewniają jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, co zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Są kompatybilne zarówno z reflektorami projekcyjnymi (soczewkowymi), jak i tradycyjnymi z odbłyśnikiem, a ich prawidłowy montaż nie powoduje oślepiania innych kierowców.

Łatwy montaż typu „Plug & Play” oraz odkręcany obrotowy adapter montażowy sprawiają, że ich instalacja jest prosta i szybka. Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus zapewniają lepsze wrażenia z jazdy i bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich pasażerów, a także oszczędność energii - zużywają mniej energii niż halogeny, co pomaga w oszczędzaniu paliwa i zmniejszeniu emisji CO2.

Dodatkowo, żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus posiadają certyfikaty CE oraz homologację E9 R10, co potwierdza ich wysoką jakość i zgodność z europejskimi standardami.

Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus - parametry techniczne

 • Podstawa żarówki: H1
 • Napięcie zasilania: 9-48V DC
 • Moc: 50W (na zestaw)
 • Źródło światła: diody CSP
 • Temperatura barwowa: 6500K (zimny biały)
 • Strumień świetlny: 4500 lm
 • +400% więcej światła
 • Żywotność: >20 000 godzin
 • Klasa wodoodporności: IP67
 • Certyfikaty: E9 R10, CE
 • Moduł CANBUS - brak błędu spalonej żarówki

Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus - zawartość zestawu

 • Żarówki LED H1 AMiO HP Full Canbus - 2 szt.
 • Dodatkowe przewody zasilające - 2 szt.
 • Instrukcja obsługi

Inne modele żarówek LED AMiO HP Full Canbus w ofercie sklepu

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.