Żarówki LED PHILIPS Ultinon Pro6000 SI W5W 12V 0.9W (4000K)

75,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: B2-11961WU60X2Kod producenta: 11961WU60X2Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Ciesz się trwałą jasnością - jaśniejsze, eleganckie światła

 • LED-T10 [~W5W]
 • Liczba źródeł światła: 2
 • 12 V, 4000 K, ciepła biel
 • zaawansowany system samochodowy

Dłuższy okres eksploatacji — do 5000 godzin

Zależy Ci na jasnym i stylowym oświetleniu, ale nie chcesz stale wymieniać przepalonych żarówek. To główna słabość tradycyjnego oświetlenia — im mocniejsze światło, tym krótszy okres eksploatacji. Przy większej intensywności źródła światła LED są o wiele trwalsze, a oświetlenie LED Philips Ultinon Pro6000 charakteryzuje się doskonałą trwałością. Dzięki takim elementom jak zaawansowana technologia LED i systemy zarządzania ciepłem ich okres eksploatacji sięga nawet 5000 godzin.

Kompatybilność elektryczna z większością samochodów

Żarówki LED typu retrofit i tradycyjne żarówki różnią się pod względem mocy, składu i zużycia energii. Wymiana tradycyjnych żarówek na inne żarówki LED może okazać się problematyczna. Żarówki Philips Ultinon Pro6000 są kompatybilne z większością samochodów. W razie potrzeby dostępne są dodatkowe adaptery, które można wykorzystać jako akcesoria do rozwiązywania problemów. Sprzedajemy kompletne rozwiązanie.

Zmodernizuj oświetlenie, odśwież swój styl

Choć głównym celem oświetlenia zewnętrznego jest poprawa widoczności i bycia widocznym, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednocześnie dobrze wyglądało. Jeśli chcesz zmodernizować swój styl bez kupowania nowego samochodu, wymiana oświetlenia zewnętrznego na oświetlenie sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro6000 będzie mądrym wydatkiem.

Technologia HeatShield zapewnia trwałą wydajność

Dzięki zastosowaniu technologii HeatShield żarówki Philips Ultinon Pro6000 T10 są odporne na wysokie temperatury, nawet jeśli są zamontowane obok żarówek reflektorów. Wykonane ze specjalnego materiału kompozytowego, sprostają wszelkim wyzwaniom termicznym zapewniając przy tym wysoką wydajność.

Zasygnalizuj swoje zamiary za pomocą jaśniejszego oświetlenia zewnętrznego

Sygnalizacja zamierzonych manewrów pojazdu ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa. Aby uniknąć kolizji, inni użytkownicy drogi muszą wiedzieć, co zamierzasz zrobić. W przypadku złych warunków pogodowych i obniżonej widoczności potrzeba stosowania jaśniejszej i bardziej intensywnej sygnalizacji staje się jeszcze ważniejsza. Oświetlenie sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro6000 zapewnia efekt ciepłego światła o dużej jasności i barwie do 4000 K dla świateł pozycyjnych i oświetlenia wewnętrznego. Auto jest wyrazem tego, kim jest jego właściciel, więc wyraź swój styl za pomocą oświetlenia sygnalizacyjnego Philips LED.

Łatwy montaż i kompatybilność z większością modeli samochodów

Skorzystaj z instalacji plug-and-play: oświetlenie Philips Ultinon Pro6000 jest wyposażone w standardowe nasadki i nie jest biegunowe, dzięki czemu wymiana jest łatwa i szybka.

Ergonomiczna konstrukcja z matrycą trzech diod LED

Niezależnie od tego, czy są to światła postojowe, oświetlenie schowka lub wnętrza, oświetlenie LED Philips Ultinon Pro6000 zapewnia równomierne oświetlenie. Dzięki szerokiemu kątowi światło pada tam, gdzie go potrzebujesz.

Specyfikacja techniczna

 • Czas eksploatacji: 5000 godzin
 • Właściwości światła: temp. barwowa: 4000 K, lumeny: 90
 • Podstawa: W2.1x9.5d
 • Homologacja ECE: nie
 • Napięcie: 12 V
 • Typ: LED-T10 [~W5W]

Zastosowanie

 • Światła wewnętrzne
 • Przednie światła postojowe / pozycyjne
 • Światła deski rozdzielczej
 • Oświetlenie schowka
 • Oświetlenie bagażnika i oświetlenie tablicy rejestracyjnej
 • Trzecie światło stopu
 • Kierunkowskazy boczne

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.