Żarówki LED PHILIPS Ultinon Pro9000 +250% HL H7 12/24V (5800K)

582,99
Produkt niedostępnyZapytaj o produkt
Producent: PHILIPSNr produktu: J32-17654Kod producenta: 11972U90CWX2Gwarancja: 60 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Przełomowa technologia LED dla pasjonatów jazdy

Oryginalna wydajność w żarówkach LED

Philips Ultinon Pro9000 wyznacza nowy standard w dziedzinie modernizacji żarówek LED. Nawet o 250% jaśniejsze *, bielsze światło zapewnia optymalną wydajność, a kompaktowa konstrukcja ułatwia dopasowanie do większości pojazdów. * W porównaniu do standardowego uwarunkowanego prawem minimum.

Doskonała widoczność i wysokiej klasy styl

 • Do 250% jaśniejsze światło
 • Diody LED OEM dostępne wyłącznie w Lumileds dla rynku wtórnego
 • Temperatura barwowa do 5800 kelwinów zapewnia chłodne białe światło

Najlepsza w swojej klasie linia odcięcia

 • Oświetlaj dokładnie to na drodze, czego potrzebujesz.

Optymalna konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie

 • Niewielkie wymiary, duża wydajność
 • Wysoka kompatybilność elektryczna z większością pojazdów
 • Zgodność z napięciem 12–24 V zapewnia szersze zastosowanie

Wydajność na lata

 • Dłuższy okres eksploatacji — do 5000 godzin

Jakość wymagana przez samochody

 • Trwałość, która jest wymogiem współczesnych kierowców

Do 250% jaśniejsze światło

Nowe żarówki samochodowe Philips UltinonPro9000 zapewniają doskonałą widoczność podczas jazdy. W porównaniu z prawnym
standardem dla żarówek halogenowych ich światło jest nawet o 250% jaśniejsze i jednolite. Optymalne spektrum zapewnia lepszą widoczność znaków drogowych, pozwalając kierowcy na szybsze reagowanie.

Wyjątkowe chipy Lumileds TopContact

Philips Ultinon Pro9000 zawsze jest o krok przed konkurencją. Jego wyjątkowe, wysokiej jakości chipy Lumileds TopContact LED zapewniają doskonałą wydajność. Te wyjątkowe diody LED OEM zapewniają optymalną spójność światła, wytwarzają mniej ciepła i charakteryzują się idealną barwą światła, co zapewnia lepszą widoczność. Jednym z powodów, dla którego chipy LED Lumileds do zastosowań motoryzacyjnych i żarówki samochodowe Philips są wybierane przez największych producentów samochodów na świecie jest to, że są wyposażone w najlepsze komponenty i technologie, co zapewnia niezrównaną wydajność i większą trwałość żarówek.

Do 5800 K chłodnego białego światła

Ciesz się równowagą między praktycznością i wydajnością. Philips Ultinon Pro9000 ma temperaturę barwową do 5800 K, sprawdzoną wśród producentów oryginalnego sprzętu, aby zmaksymalizować komfort widzenia podczas jazdy nocą. Zmniejsza to ryzyko zmęczenia oczu, dzięki czemu jazda w ciemności jest bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Świeć dokładnie tam, gdzie potrzebujesz

Dzięki doskonałemu położeniu chipów LED w Philips Ultinon Pro9000 światło pada dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających pojazdów. Nasze żarówki są również wyposażone w funkcję SafeBeam, która zapewnia najlepszą możliwą do wykorzystania i nieoślepiającą wiązkę światła. Jedź bezpieczniej z Philips Ultinon Pro9000.

Niewielkie wymiary

Żarówki Philips Ultinon Pro9000 to również zaawansowana technologia w niewielkiej, ale wydajnej obudowie. Nowa, jednoelementowa
konstrukcja żarówki Philips Ultinon Pro9000 została stworzona z myślą o wydajności i łatwej obsłudze oraz szybkiej i bezproblemowej instalacji w samochodzie. Wbudowany sterownik oznacza koniec zmartwień o brak miejsca w obudowie reflektora, a niezwykle kompaktowa konstrukcja zapewnia zgodność z szeroką gamą modeli samochodów.

Kompatybilność elektryczna

Źródła światła LED retrofit i żarówki halogenowe różnią się między sobą pod względem mocy, składu i zużycia energii. Wymiana żarówek halogenowych na inne źródła światła LED może powodować problemy, takie jak migotanie światła. Żarówki Philips Ultinon Pro9000 w większości pojazdów nie wymagają dodatkowych adapterów**, aby wyeliminować migotanie. Natychmiast działają one w instalacji elektrycznej pojazdu, zapewniając stałą wiązkę światła i temperaturę barwową.

Uniwersalne zastosowanie dzięki zgodności z napięciem 12–24 V

Żarówki Philips Ultinon Pro9000 są zgodne z instalacjami elektrycznymi 12 V i 24 V, dzięki czemu nadają się do większości typów pojazdów.

Trwałość do 5000 godzin

Zależy Ci na jasnym i stylowym oświetleniu głównym, ale nie chcesz stale wymieniać przepalonych żarówek. To główna słabość tradycyjnego oświetlenia — im mocniejsze światło, tym krótszy okres eksploatacji. Przy większej intensywności źródła światła LED są o wiele trwalsze, a oświetlenie główne PhilipsUltinon Pro9000 charakteryzuje się doskonałą trwałością. Dzięki takim elementom jak systemy zarządzania ciepłem AirBoost i AirCool ich okres eksploatacji wynosi nawet 5000 godzin.

Trwałość na potrzeby współczesnych kierowców

Żarówki Philips Ultinon Pro9000 posiadają certyfikat stopnia ochrony IP65, co oznacza zabezpieczenie przed wnikaniem kurzu oraz bryzgami wody, a także są zgodne z normami EMI, spełniając normy branżowe w zakresie zakłóceń elektromagnetycznych.

Dane techniczne

Opis produktu

 • Technologia: LED
 • Zastosowanie: Światła drogowe, Światła mijania
 • Seria: Ultinon Pro9000
 • Typ: LED-HL [~H7]
 • Homologacja ECE: NIE
 • Podstawa: PX26d
 • Cechy techniczne: Technologie AirBoost, SafeBeam

Charakterystyka elektryczna

 • Napięcie [V]: 13,2 V
 • Moc [W]: 18 W

Właściwości światła

 • Temperatura barwowa: 5800 K
 • Lumeny [lm]: 1500

Czas eksploatacji

 • Trwałość: 5000 godzin

* W porównaniu do minimalnych wymagań prawnych dla żarówek halogenowych.

* Odpowiedzialność za to, by użytkowanie źródeł światła LED typu retrofit było zgodne z odpowiednimi przepisami, spoczywa na użytkowniku

* * W niektórych rzadkich przypadkach, aby całkowicie wyeliminować migotanie, może być konieczne zastosowanie dodatkowego adaptera CANbus.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Żarówki Philips Ultinon Pro9000 nie oślepiają, idealne odcięcie wiązki światła. Do tego szybka, darmowa wysyłka. Polecam.Krystian
21 maja 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.