Żarówki mijania LED headlight NSSC Canbus H4 12/24V 76W 10000lm 5500K, diody Cree

371,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: NSSCNr produktu: J65-2019Kod producenta: 30833Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Mrużysz oczy ze zmęczenia w czasie jazdy nocą skupiając wzrok na drodze oświetloną jedynie standardowymi  żarówkami halogenowymi? Masz już dość denerwujących wymian co kilka miesięcy przepalonych żarówek halogenowych? Zmień już dzisiaj swoją jazdę, za sprawą  doskonałej mocy LED headlight. Ten nowoczesny zestaw zapewnia 10000 lumenów, a diody HP CREE zapewnią doskonałą widoczność oraz długowieczną żywotność. Wszystko to sprawi, że Twoja jazda stanie się przyjemna i niemęcząca. Instalacja zestawu jest tak samo prosta jak przy wymianie standardowej żarówki halogenowej. Bez czasochłonnych modyfikacji istniejącej instalacji oraz ryzykownych przeróbek. Zestaw współpracuje z szyną canbus.

Specyfikacja techniczna:

  • Barwa: 5500K (idealnie biała)
  • Pobór mocy: mijania 38W / drogowe 76W
  • Pobór prądu: 2500mA
  • Temperatura pracy: ~ 70°C
  • Zakłócenia: nie zakłóca radia
  • Diody: 4x 19W COB (na zestaw)
  • Obudowa: stop aluminium S1070

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.