Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha (zmywacz 500ml, smar 500ml, szczotka)

54,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: K2 - MELLENr produktu: ZESTAW_87Kod producenta: ZESTAW_87Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha

Zestaw K2 do pielęgnacji łańcucha zapewnia kompleksową ochronę i konserwację dla łańcucha napędowego. Składają się na niego środek do szybkiego i skutecznego czyszczenia, smar uniwersalny oraz szczotka do dokładnego oczyszczania. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik zyskuje wydłużenie żywotności łańcucha, ochronę przed korozją i łatwość obsługi, co sprawia, że jazda staje się bardziej bezpieczna i komfortowa.

Zawartość zestawu K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha

 • Środek do czyszczenia łańcucha motocyklowego K2 Chain Cleaner - zmywacz do łańcucha 500ml
 • Smar w sprayu do łańcuchów OFF-ROAD K2 500ml
 • Uniwersalna szczotka do czyszczenia łańcucha K2 Chain Brush

Środek do czyszczenia łańcucha motocyklowego K2 Chain Cleaner - zmywacz do łańcucha 500ml

 • Szybkość i efektywność - Usuwa zabrudzenia z oleju, smaru, błota i brudu w kilka minut, bez zbędnego wysiłku. Wystarczy nanieść produkt, odczekać, a następnie spłukać wodą.
 • Bezpieczeństwo dla łańcucha - Bezpieczny dla wszystkich rodzajów łańcuchów (O-ring, Z-ring, X-ring), powierzchni lakierowanych i gumowych, w przeciwieństwie do benzyny i innych rozpuszczalników.
 • Ochrona i konserwacja - Doskonale czyści i odtłuszcza łańcuch, wypierając wodę, co zabezpiecza go przed korozją i przedwczesnym zużyciem, przedłużając jego żywotność nawet dwukrotnie.
 • Łatwość użycia - Prosta aplikacja: wystarczy wstrząsnąć, nanieść, odczekać, usunąć brud szczotką lub ściereczką i nasmarować łańcuch.

Smar w sprayu do łańcuchów OFF-ROAD K2 500ml

 • Długotrwała ochrona - Tworzy półpłynną warstwę smarującą, do której nie przyklejają się błoto, piasek i inne zanieczyszczenia, co wydłuża okres czystości i zmniejsza tarcie między łańcuchem a zębatkami.
 • Uniwersalność i wszechstronność - Nadaje się do wszystkich typów łańcuchów (O-ring, X-ring, Z-ring), wnikając w najdrobniejsze szczeliny i zapewniając ochronę przed zużyciem.
 • Adaptacja do warunków terenowych - Skuteczny w różnych warunkach, takich jak błoto, kurz, piasek, woda, skały czy śnieg. Zalecane smarowanie przed każdorazowym wyjazdem w teren.
 • Łatwość aplikacji - Prosta procedura użycia: wystarczy wstrząsnąć, nanieść na łańcuch, odczekać 15-30 minut i w razie potrzeby usunąć nadmiar smaru.

Uniwersalna szczotka do czyszczenia łańcucha K2 Chain Brush

 • Dokładne czyszczenie - Szczotka pozwala na dokładne oczyszczenie łańcucha z każdej strony bez konieczności demontażu, zwiększając jego żywotność i minimalizując ryzyko awarii.
 • Wszechstronność - Idealna do czyszczenia nie tylko łańcuchów motocyklowych, ale także zębatek, kaset, śrub i nakrętek, dzięki czemu jest niezwykle uniwersalna.
 • Wytrzymałość i ergonomia - Wykonana z polipropylenu o wysokiej odporności chemicznej i mechanicznej, wyprofilowana rączka ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca.
 • Łatwość utrzymania w czystości - Główka szczotki składa się z dwóch demontowalnych części, co ułatwia jej czyszczenie.

Zestaw K2 do pielęgnacji łańcucha - ochrona, wydłużenie żywotności i wszechstronność w jednym

Zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia:

 • Wydłużenie żywotności łańcucha dzięki dokładnemu czyszczeniu i skutecznemu smarowaniu.
 • Ochronę przed korozją i przedwczesnym zużyciem, co zmniejsza koszty eksploatacji.
 • Wszechstronność i łatwość użycia przy minimalnym wysiłku.
 • Adaptację do różnych warunków terenowych, zapewniając niezawodność i wydajność Twojego napędu.

Inwestując w zestaw K2 do czyszczenia i smarowania łańcucha, dbasz o sprawność i trwałość swojego sprzętu, co przekłada się na bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.