Adaptery do wycieraczek

Wycieraczki samochodowe to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdu. Sprawne pióra decydują zarówno o komforcie, jak i bezpieczeństwie podróżowania w różnych warunkach atmosferycznych. Dobrej jakości pióra pozostawiają powierzchnię szyby czystą, bez smug i nieestetycznych zacieków. Niezależnie od rodzaju, prędzej czy później akcesoria ulegają wyeksploatowaniu. Na rynku dostępnych jest wiele typów piór, różniących się między sobą konstrukcją, wielkością, wykorzystanym materiałem oraz sposobem mocowania. Zastosowanie akcesoriów różnych producentów, nawet w pojazdach o innych systemach instalacji umożliwiają adaptery do wycieraczek.

Akcesoria stanowią doskonałą alternatywę dla oryginalnych, nieco droższych części. Dostępne na rynku adaptery do wycieraczek charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz materiałem zabezpieczonym przed korozją. Z powodzeniem można je stosować do wycieraczek tradycyjnych, płaskich i hybrydowych. Właściwie dobrane adaptery to łatwość montażu oraz wygoda i pewność eksploatacji. W ofercie sklepu dwr.com.pl znajdziecie adaptery do wycieraczek firm Alca oraz Bloom przystosowane do niemal wszystkich marek i modeli pojazdów poruszających się po polskich drogach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij