Wczytuję dane...

Żarówki HY21W

Żarówki HY21W stosowane są w przednich kierunkowskazach samochodu. Z uwagi na fakt, że manewr zmiany kierunku ruchu jest jednym z ważniejszych w czasie poruszania się na drodze, odpowiednie sygnalizowanie go to warunek bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nic więc dziwnego, że żarówki kierunkowskazów muszą prezentować najwyższą jakość i niezawodność.

Żarówki HY21W wykonuje się z wysokiej klasy szkła kwarcowego, które nie tylko ma doskonałe właściwości optyczne, ale również zwiększoną odporność na wstrząsy. W naszym sklepie oferujemy żarówki HY21W firmy OSRAM:

  • Żarówki HY21W OSRAM Ultra Life BAW9s 12V 21W są idealną propozycją dla dużo podróżujących kierowców. Zapewniają długą eksploatację – aż do czterech razy dłuższą w porównaniu ze standardowymi żarówkami – i działają przy przebiegu do 100 000 km. Żarówki te przeznaczone są do kierunkowskazów przednich, posiadają moc 21W i pracują pod napięciem 12V. Emitują strumień świetlny 300 lm. Żarówki HY21W OSRAM w wersji standardowej zawierają trzonek BAW9s. Wymiary żarówki: długość 38.9mm, średnica 9mm. Produkt posiada homologację E1.

 

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w dobrej jakości żarówki HY21W OSRAM do przednich kierunkowskazów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów