Żarówki HY21W

Żarówki HY21W stosowane są w przednich kierunkowskazach samochodu. Z uwagi na fakt, że manewr zmiany kierunku ruchu jest jednym z najważniejszych podczas poruszania się po drodze, odpowiednie jego sygnalizowanie to warunek bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu. Z tego względu żarówki w lampach kierunkowskazów muszą prezentować najwyższą jakość, wydajność i niezawodność. Żarówki HY21W wykonane są z najlepszego szkła kwarcowego wykazującego doskonałe właściwości optyczne oraz zwiększoną odporność na wstrząsy.

W ofercie naszego sklepu, obejmującej szeroką gamę elementów oświetlenia samochodowego, znajdziecie idealną propozycję w postaci żarówek HY21W Osram Ultra Life zapewniających aż do czterech razy dłuższą eksploatację w porównaniu do standardowych tego typu rozwiązań. Ten rodzaj żarówek wyposażony jest w trzonek BAW9s. Akcesoria emitują jasny strumień świetlny 300 lm i są całkowicie przystosowane do użytku na drogach publicznych. Jeśli każdego dnia intensywnie użytkujesz swój samochód, zainwestuj w żarówki HY21W Osram Ultra Life.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij