Osłony na szyby

Osłony na szyby to skuteczny sposób zabezpieczenia ich powierzchni przed szronem w zimie, a także przed nagrzewaniem się wnętrza auta wskutek działania promieni słonecznych. Maty te zapobiegają tworzeniu się trudnej do usunięcia warstwy lodu i przeciwdziałają przymarzaniu do szyb piór wycieraczek. Uniwersalne osłony do szyb wyposażone w powłokę ze srebrnej folii doskonale chronią elementy wyposażenia wewnątrz pojazdu przed promieniowaniem UV.

Osłony na szyby to niewielki wydatek, który w konsekwencji może przynieść wiele korzyści. Łatwe w montażu i demontażu maty mają uniwersalny kształt i są bezproblemowe w przechowywaniu. Po złożeniu można je wrzucić do bagażnika lub pod siedzenie w kabinie auta. Wykonane z odpornego na wodę i zmienne warunki atmosferyczne materiału stanowią skuteczną barierę dla szkodliwych czynników zewnętrznych oddziałujących na powierzchnię szyby. Tańsze maty mają kształt prostokąta, za idealnie dopasowane zapłacimy nieco więcej, lecz standard ich użytkowania jest znacznie wyższy. Maty wyposażone są w specjalne skrzydełka do stabilnego mocowania, dzięki którym nie odrywają się nawet podczas silnego wiatru. W sklepie dwr.com.pl oferujemy osłony na szyby marek AMiO, Carmotion i Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij