Wczytuję dane...

Osłony na szyby

Osłony na szyby to skuteczny sposób zabezpieczenia szyby samochodu przed szronem, a także przed nagrzewaniem się wnętrza samochodu wskutek operowania promieni słonecznych. Maty te zapobiegają powstawaniu trudnej do usunięcia warstewki lodu i przeciwdziałają przymarzaniu do szyby wycieraczek. Osłony na szyby uniwersalne, posiadające z jednej strony srebrną folię, doskonale chronią pojazd przed promieniowaniem UV.

Osłony na szyby są niedrogie, bardzo łatwe w montażu, a więc można je szybko założyć i zdemontować. Mają uniwersalny kształt i nie stwarzają problemu podczas przechowywania - zajmują niewiele miejsca, można je bez problemu wozić w bagażniku lub pod fotelem.

Osłony na szyby wykonane zostały z odpornego na wodę i zmienne warunki atmosferyczne materiału. Najtańsze mają kształt prostokąta, ale te wyższej klasy są idealnie dopasowane do kształtu przedniej szyby konkretnego modelu auta. Zakłada się je przytrzaskując drzwiami znajdujące się z boku maty skrzydełka, co tworzy stabilne mocowanie, gwarantujące bezpieczeństwo nawet w czasie silnego wiatru.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy osłony na szyby firm: AMiO, CARMOTION i AUTOMAX.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów