Rozdzielacze gniazda zapalniczki

Rozdzielacze gniazda zapalniczki, zwane też rozgałęziaczami, to bardzo praktyczne urządzenia będące odpowiedzią na rosnące wymagania kierowców i pasażerów dotyczące użytkowania różnego rodzaju sprzętów elektronicznych w czasie zarówno krótkich, jak i dłuższych podróży autem. Jedno gniazdo zapalniczki stanowi często swego rodzaju ograniczenie, dlatego kierowcy, których potrzeby na korzystanie z zasilania elektrycznego podczas jazdy są duże, powinni zastanowić się nad zakupem rozdzielacza do gniazda zapalniczki.

Samochodowe rozdzielacze zapalniczki przysyłają energię elektryczną do wielu urządzeń jednocześnie i niejednokrotnie stanowią o komforcie podróży wszystkich przewożonych osób. Mogą służyć jako źródło zasilania smartfonów, tabletów oraz innych sprzętów niezbędnych na przykład do wykonywania obowiązków służbowych. W tym kontekście rozdzielacze gniazda zapalniczki powinny znaleźć się w autach fotografów, programistów czy filmowców. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie doskonałej jakości samochodowe rozdzielacze do zapalniczki wyposażone w różną liczbę dodatkowych gniazd, a także porty USB. Na akcesoria marek AMiO czy Carmotion producenci udzielają 12 miesięcy gwarancji.

Rozgałęźnik zapalniczki – kiedy się przydaje?

Standardy podróżowania samochodem wciąż się zmieniają. Determinujące każdy aspekt naszego życia użytkowanie sprzętów elektronicznych sprawiło, że nawet samochód może stać się przestrzenią pod tym względem wysoce funkcjonalną. Twórcy wyposażenia dodatkowego oraz gadżetów motoryzacyjnych prześcigają się w tworzeniu rozwiązań, które dają kierowcom i pasażerom  wiele możliwości w zakresie wygodnej i bezpiecznej eksploatacji różnego rodzaju mniejszych i większych urządzeń mobilnych. Użytkownicy nie muszą rozstawać się ze swoimi ulubionymi aplikacjami czy narzędziami pracy, nawet jeśli te rozładują się w najmniej odpowiednim momencie.

Rozbudowywanie funkcji pojazdu nie musi być czasochłonne i kosztowne. Jedną z opcji jest zakupiony za rozsądną cenę rozgałęźnik gniazda zapalniczki. Akcesorium wykorzystuje działanie dostępnego w praktycznie każdym samochodzie gniazda zapalniczki, stanowiąc jednocześnie prosty sposób na rozszerzenie zakresu jego pracy. Obsługiwany do tej pory jeden rodzaj wtyczki dzięki odpowiedniej przejściówce może stać się nowoczesnym źródłem zasilania dla wielu urządzeń wykorzystujących przewody o różnych typach końcówek. Rozgałęźnik zapalniczki wyposażony w odpowiednie gniazda to miejsce w samochodzie, do którego bez problemu podłączysz smartfon czy tablet. Dobrej jakości rozgałęźnik gniazda zapalniczki doskonale przysłuży się zarówno celom rozrywkowym oraz relaksacyjnym, jak i umożliwi wykonanie obowiązków służbowych. Szczególnie rekomendowany jest on osobom, które w pracy i na co dzień mają do czynienia z rozładowującą się notorycznie elektroniką.

Rozgałęźnik zapalniczki – szeroki zakres zastosowania

Rozdzielacz do zapalniczki to urządzenie, bez którego spora część kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem. Jego właściwości oraz szeroki zakres zastosowania doceniają zwykle zawodowcy, którzy za kółkiem spędzają znaczną część życia. Równie chętnie sięgają po niego rodzice podróżujący z dziećmi, których ulubioną rozrywką w aucie jest na przykład oglądanie bajek. Obecnie chwili bez telefonu nie wyobraża sobie również młodzież. Sprzęty takie jak nawigacja ułatwiają z kolei podróżowanie w nieznane kierunki. Możliwość naładowania i podłączenia sprzętu w każdym momencie ma w tych przypadkach ogromne znaczenie, dlatego właśnie tak dużym zainteresowaniem cieszą się rozdzielacze zapalniczki.

Dla tego typu produktów można znaleźć niezliczoną liczbę zastosowań. Oprócz najbardziej oczywistych zadań jak ładowanie telefonów rozgałęźnik zapaliczki może przydać się też do zasilania niewielkiej samochodowej lodówki oraz innych akcesoriów turystycznych. W razie potrzeby do właściwego gniazda możesz podłączyć też mały kompresor, odkurzacz samochodowy, dodatkowe oświetlenie, wentylator, jonizator powietrza, a także inne bardziej lub mniej specjalistyczne urządzenia. Najbardziej praktyczną opcję stanowią rozdzielacze zapalniczki z większą ilością gniazd, umożliwiające podłączenie do prądu kilku urządzeń jednocześnie. Podczas eksploatacji rozbudowanego rozdzielacza należy wziąć pod uwagę pobór prądu podłączonych jednocześnie urządzeń. Przekroczenie poziomu prądu znamionowego przewidzianego dla rozgałęziacza może spowodować awarię instalacji elektrycznej.

Rozgałęźniki gniazda zapalniczki – co powinniśmy wiedzieć przed zakupem?

Rozgałęźniki gniazda zapalniczki dostępne są na rynku w wielu różnych odsłonach. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego akcesorium, określ zakres własnych oczekiwań. Zdecydowanie polecamy rozdzielacze z większą ilością gniazd. Jedną z najpopularniejszych wykorzystywany w urządzeniach elektronicznych jest obecnie końcówka USB, dlatego wybierając rozdzielacz gniazda zapalniczki do swojego samochodu, sprawdź, czy posiada on możliwość jej podłączenia. Minimum jedno gniazdo USB powinno znaleźć się w rozgałęźniku.

Rozbudowane rozdzielacze do zapalniczki mogą nie mieścić się w ciasnych przestrzeniach mniejszych samochodów. Dobranie wyposażenia o odpowiednich gabarytach ma kluczowe znaczenie dla funkcjonalności i wygody jego użytkowania. Inną ważną kwestią jest kształt rozdzielacza. Producenci oferują nowoczesne formy, które doskonale prezentują się we wnętrzach współczesnych samochodów. Białe oraz w kolorze głębokiej czerni elementy świetnie korespondują z obowiązującymi obecnie trendami, dlatego tego typu akcesoria wykorzystywane są w autach zarówno starszej, jak i nowej generacji.

Wybór właściwego rozdzielacza determinują również jego parametry. W standardzie motoryzacyjnym dostępne są rozdzielacze zapalniczki obsługujące dwa typy napięcia 12V i 24V. Szczególną uwagę należy również zwrócić na wartość prądu ładowania. Ta może wahać się w przedziale od 5 do 30A i rozdzielana jest na ilość dostępnych w urządzeniu gniazd.

Rozdzielacze do zapalniczki – produkty dostępne w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu posiadamy dobrej jakości rozdzielacze gniazda zapalniczki marek AMiO, Carmotion, Myway oraz Blow. Wszystkie nasze propozycje to ciekawe i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym podróż samochodem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Jeśli zdecydujesz się na zakup i szybki montaż rozdzielacza, problemy z rozładowanym smartfonem i nawigacją staną się przeszłością. Wybierz rozgałęźnik zapalniczki dopasowany do Twoich potrzeb.

Rozdzielacze gniazda zapalniczki AMiO

Rozdzielacz gniazda zapalniczki AMiO 2 gniazda + USB sprawdza się w samochodach osobowych oraz ciężarowych z napięciem 12V i 24V. Prosta forma dopasowuje się do różnych przestrzeni. Standardowe funkcje gniazda rozszerzono o możliwość podpięcia wtyczki USB oraz ewentualnego zwiększenia mocy poprzez prostą wymianę bezpiecznika. Ten sam model posiadamy również w opcji 3 gniazda + USB.

Rozgałęźnik gniazda zapalniczki AMiO 3 gniazda + USB to wielofunkcyjne urządzenie przystosowane do pracy pod napięciem 12V i 24V. Estetycznie wykonany sprzęt obsługuje 3 standardowe wtyczki oraz jedną dedykowaną do wejścia USB. Kabel umożliwia wygodne użytkowanie rozdzielacza w przestrzeni pojazdu.

Rozdzielacz do zapalniczki AMiO 3 gniazda + USB z wyjściem bezpośrednim to opcja, która zadowoli nawet bardzo wymagających kierowców. Nowoczesny design łączy się z funkcjonalnością urządzenia, dzięki któremu Twoja elektronika może być ładowana w samochodzie szybko i bezpiecznie.

Rozgałęźnik gniazda zapalniczki AMiO 3 gniazda + USB przeznaczony jest do ładowania wykorzystywanej na co dzień elektroniki tak, by nawet w samochodzie mogła stanowić w pełni funkcjonalne wsparcie. Dodatkowo rozdzielacz wyposażony został w sygnalizującą jego działanie diodę LED.

Rozdzielacze zapalniczki Carmotion

Rozgałęźnik gniazda zapalniczki potrójny marki Carmotion oprócz standardowego przeznaczenia dla trzech różnych urządzeń posiada również jedno wyjście wspierające funkcje standardowej zapalniczki samochodowej. W opcji rozszerzonej ten rozdzielacz do zapalniczki dostępny jest również w zestawie z modułem dedykowanym do wtyczki USB.

Rozdzielacz gniazda zapalniczki Carmotion kubek wyróżnia nietuzinkowy kształt, dzięki któremu łatwo znajdziesz dla niego miejsce w kabinie auta. Rozgałęźnik zapalniczki wyposażony został w kabel, zasilający, diodę LED, dwa gniazda 12V oraz 2 porty USB.

Rozdzielacz gniazda zapalniczki Myway

Potrójny rozgałęźnik zapalniczki Myway z włącznikami i szeregiem dodatkowych funkcji to bardzo konkretna propozycja. Solidne urządzenie posiada dwa porty USB Auto ID automatycznie identyfikujące baterie podłączanego sprzętu i dostosowujące moc ładowania oraz 2 gniazda USB Q.C 3.0 dla elektroniki z tego rodzaju wymaganiami.

Rozdzielacz do zapalniczki Blow

Rozdzielacz zapalniczki Blow to nietypowy element wyposażenia w formie bardzo praktycznego schowka do przechowywania drobiazgów. Kieszeń przeznaczone jest do montażu z prawej strony fotela kierowcy. Uniwersalny design doskonale sprawdzi się we wnętrzach o różnej stylistyce. Dodatkowo schowek wyposażony został w dwa gniazda zapalniczki z włącznikami oraz dwa wejścia USB. Na czytelnym wyświetlaczu LED możemy też odczytywać informację o napięciu akumulatora samochodowego.

Wybierz rozdzielacz gniazda zapalniczki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Posiadamy wiele rewelacyjnych opcji tego wyposażenia, dzięki któremu każda podróż może przebiegać komfortowo i przyjemnie. Służymy pomocą na każdym etapie zakupów. Skontaktuj się z naszym konsultantem lub spotkaj się z nami osobiście  w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij