Wczytuję dane...

Rozdzielacze gniazda zapalniczki

Rozdzielacze gniazda zapalniczki, czyli rozgałęziacze, są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na dostarczanie energii elektrycznej w czasie podróży. Może być to utrudnione, gdyż samochód standardowo wyposażony jest w jedno gniazdo, a urządzeń do podłączenia posiadamy zwykle więcej.

Rozdzielacze gniazda zapalniczki rozwiązują ten problem. Dzięki nim możemy zaopatrzyć w energię wiele odbiorników. Rozgałęziacze są dużym udogodnieniem podczas podróży, szczególnie wtedy, gdy posiadamy sporo sprzętu i wieziemy kilku pasażerów.

Rozdzielacze gniazda zapalniczki z powodzeniem mogą służyć jako źródło energii do zasilania smartfonów i tabletów, ale też doskonale sprawdzą się do ładowania innych urządzeń elektronicznych niezbędnych nam pracy. Rozdzielacze powinny znaleźć się w autach fotografów, programistów, filmowców, oraz innych osób, których zajęcie wymaga wożenia ze sobą różnych urządzeń elektronicznych.

 

Sklep dwr.com.pl posiada w swojej ofercie doskonałej jakości rozgałęziacze. Wiele z tych urządzeń, oprócz dodatkowych gniazd, posiada również port USB, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Producenci AMiO i CARMOTION udzielają na swoje produkty 12-miesięcznej gwarancji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów