Osłony na tył fotela

Osłony na tył fotela to doskonałe rozwiązania dla rodziców, którzy boją się wybrudzonej bucikami tapicerki. Praktyczne maty skutecznie chronią fotele przed uporczywym brudem oraz trwałym zniszczeniem i ewentualną kosztowną naprawą. Stonowane lub kolorowe wzory idealnie dopasowują się do charakteru każdego wnętrza pojazdu. Są bardzo łatwe do nałożenia oraz czyszczenia, dlatego samochód wyposażony w te elementy bez problemu utrzymamy w czystości. Osłony od góry mocuje się na rzep, a u dołu na elastyczne tasiemki zakończone haczykami, dzięki którym elementy nie przemieszczają się nawet podczas wykonywania gwałtownych manewrów drogowych.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy osłony z funkcją praktycznych organizerów do bezpiecznego przechowywania drobnych przedmiotów i zabawek, a także kolorowe maty z motywami z bajek Disneya, które zapewnią Twojemu dziecku przyjemność z podróżowania w towarzystwie ulubionych bohaterów, takich jak Daisy, Donald, Dusty, księżniczka Zosia, Kubuś Puchatek, Myszka Mickey, Spiderman, Zygzak McQeen i wielu innych. Sprawdź naszą ofertę osłon na tył fotela firmy Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij