Pokrowce na samochód

Pokrowce na samochód to ochronne plandeki, które przydają się zarówno w przypadku parkowania pojazdu w garażu, jak i na zewnątrz. Pokrowce różnią się między sobą ilością warstw, a co za tym idzie wagą oraz stopniem trudności montażu. Przymocowanie tych najgrubszych jest najbardziej pracochłonne, zwłaszcza jeśli wykonania zadania podejmuje się jedna osoba. Najcieńsze pokrowce mają jedną warstwę i stanowią najmniej skuteczną ochronę, dlatego tego typu plandeki zakłada się często na auta stojące przez dłuższy czas w garażu. Są one wykonane z włókniny polipropylenowej lub ortalionu i jako takie zabezpieczają samochód do czasu jego kolejnego wyjazdu z miejsca postoju.

Zaleca się, by na pojazdach parkowanych na zewnątrz stosować grubsze pokrowce, pokryte z wierzchu ochronną powłoką PCV. Wnętrze tego typu akcesoriów wyłożone jest miękkim materiałem stanowiącym doskonałą barierę ochronną dla delikatnej powierzchni lakieru. Wśród dostępnych na rynku produktów znajdziemy również półplandeki zapobiegające powstawaniu na szybach szronu oraz chroniące wnętrze auta przed nagrzaniem. Mocujemy je do felg samochodu za pomocą troków zakończonych plastikowymi haczykami. W sklepie dwr.com.pl oferujemy pokrowce na samochód w różnych rozmiarach marki Carmotion oraz plandeki przeciwszronowe marki AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij