Wczytuję dane...

Pokrowce na samochód

Pokrowce na samochód to ochronne plandeki, które mogą przydać się zarówno w garażu, kiedy chcemy o samochód bardziej zadbać, jak i w przypadku parkowania na zewnątrz.  

Pokrowce na samochód różnią się od siebie ilością warstw, a co za tym idzie wagą i stopniem trudności montażu. Te najgrubsze, kilkuwarstwowe pokrowce na samochód mogą sprawiać trudności przy zakładaniu ich przez jedną osobę. Najcieńsze z rodziny pokrowców na samochody to plandeki jednowarstwowe. Są wykonane zwykle z włókniny polipropylenowej lub ortalionu. Stosuje się je kiedy samochód stoi przez dłuższy okres w garażu.

Pokrowce na samochód dla pojazdów parkowanych na dworze muszą chronić je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Powinniśmy poszukać grubszego, kilkuwarstwowego pokrowca pokrytego z wierzchu powłoką PCV, która zabezpiecza auto przed kurzem i szkodliwym działaniem deszczu. Wnętrze tego typu plandeki jest wyłożone miękkimi materiałami, aby nie uszkodzić lakieru podczas jej zakładania.

Pokrowce na samochód to również półplandeki eliminujące powstawanie na szybach szronu lub chroniące wnętrze auta przed nagrzewaniem. Półplandeki mocuje się do felg samochodu przy pomocy troków zakończonych plastikowymi haczykami.

 

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz półplandeki przeciwszronowe marki AMiO.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów