Oleje silnikowe Castrol

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych, środków smarnych oraz innych preparatów chemicznych doskonałych do konserwacji samochodów. Obecnie brytyjska firma jest częścią koncernu petrochemicznego BP. W szerokim asortymencie Castrol posiada oleje dostosowane do niemal każdego pojazdu. Wciąż ulepszane receptury oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują niezawodność i skuteczność wysokiej jakości produktów marki.

Najbardziej wymagającym klientom firma oferuje serie olejów Castrol Edge, wyróżniających się niezwykle bogatą mieszanką uszlachetniaczy realizującą wysokie standardy i wyśrubowane normy producentów ekskluzywnych samochodów. Castrol Edge TD 5W40 z powodzeniem sprawdza się w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych wyposażonych w pompo-wtryskiwacze i intercooler. Castrol to nie tylko oleje. Firma dostarcza między innymi płyny do układów chłodzenia, płyny hamulcowe oraz smary i płyny hydrauliczne. Polecamy dostępne w naszym sklepie oleje Castrol Edge Benzyna, Edge Titanium, Edge Turbo Diesel, GTX, Magnatec Diesel, Magnatec i Vecton.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.