Żarówki LED W21/5W

Żarówki LED W21/5W znajdują liczne zastosowania. Lampy z gniazdami tego typu wykorzystywane są przez producentów oryginalnego wyposażenia montowanego zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Żarówki te instaluje się w lampach pozycyjnych, kierunkowskazach, w światłach stop, w oświetleniu wnętrza auta, a także jako światła do jazdy dziennej. Tego typu żarówki mogą być wyposażone w diody emitujące wiązkę w różnym kolorze. Dobierając element do lamp pozycyjnych lub stopu, warto porównać barwę światła, aby uzyskać jak najbardziej spójny efekt.

Żarówki LED W21/5W dostępne w ofercie sklepu dwr.com.pl pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy gwarantują ich wysoką jakość. Polecamy między innymi żarówki LED W21/5W marki Vision emitujące wyrazisty i optymalnie skupiony strumień o wartości 150 lm. Akcesoria wyróżnia znacznie mniejszy w porównaniu do generowanego przez halogeny pobór mocy. W naszym asortymencie znajdziecie również żarówki LED W21/5W AMiO o wydłużonej żywotności obliczonej na ok. 50 tys. godzin bezawaryjnej eksploatacji. Rekomendujemy też łatwe w montażu żarówki LED W21/5W Osram LEDriving.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij