Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe to akcesoria umożliwiające podładowanie przenośnego urządzenia elektronicznego podczas podróży samochodem. Bogata oferta akcesoriów skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy często korzystają z nawigacji oraz aplikacji w smartfonach. Obecnie wiele osób większość swoich obowiązków służbowych wykonuje w samochodzie, dlatego nieograniczony dostęp do laptopa, telefonu czy tabletu jest dla nich szczególnie ważny. Producenci wyposażenia samochodowego zadbali, by spełniało ono potrzeby szybko zmieniającej się branży technologicznej. Nowoczesne ładowarki posiadają kilka wyjść USB, co pozwala na zasilenie więcej niż jednego urządzenia.

Konstrukcja ładowarek samochodowych jest ergonomiczna, a długość kabli umożliwia umiejscowienie ładowanego akcesorium w dowolnym miejscu kabiny pojazdu. Standardowe ładowarki posiadają porty USB zdolne do przesyłania prądu o natężeniu w granicach 1,0-2,1 A. W ofercie naszego sklepu posiadamy urządzenia o zwiększonych wartościach od 3,1 do nawet 5,1 A. Polecamy ładowarki samochodowe renomowanych producentów Myway, AMiO i Carmotion z 12 lub 24-miesięczną gwarancją bezpiecznej i bezawaryjnej eksploatacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij