Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe to akcesoria umożliwiające podładowanie przenośnego urządzenia elektronicznego podczas podróży samochodem. Bogata oferta akcesoriów skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy często korzystają w nawigacji oraz aplikacji w smartfonach. Obecnie wiele osób większość swoich obowiązków służbowych wykonuje w samochodzie, dlatego nieograniczony dostęp do laptopa, telefonu czy tabletu jest dla nich szczególnie ważny. Producenci wyposażenia samochodowego zadbali, by spełniało ono potrzeby szybko zmieniającej się branży technologicznej. Nowoczesne ładowarki samochodowe posiadają kilka wyjść USB, co pozwala na zasilenie więcej niż jednego urządzenia.

Konstrukcja ładowarek samochodowych jest ergonomiczna, a długość kabli umożliwia położenie ładowanego akcesorium w dowolnym miejscu kabiny pojazdu. Samochody osobowe dysponują napięciem 12V, dla ciężarówek wartość ta wynosi 24V. Wiele oferowanych przez nas rozwiązań nadaje się do zastosowania w różnych typach pojazdów. Jest to jednak cecha, którą warto sprawdzić jeszcze przed zakupem ładowarki. Polecamy ładowarki samochodowe renomowanych producentów Myway, AMiO, Blow, Baseus i Carmotion z 12 lub 24-miesięczną gwarancją bezpiecznej i bezawaryjnej eksploatacji.

Ładowarki samochodowe – w jakich sytuacjach przydają się najbardziej?

Nowoczesne technologie towarzyszą nam obecnie praktycznie na każdym kroku. Smartfony i tablety ułatwiają wykonywanie obowiązków służbowych, stały kontakt z bliskimi oraz obsługę aplikacji i systemów nawigacji. Pozostając w nieustannym ruchu, często borykamy się z problemem braku czasu lub odpowiedniego miejsca, by zapewnić urządzeniom optymalny stan baterii. Skuteczne i chętnie wybierane przez użytkowników rozwiązanie stanowią ładowarki samochodowe. Łatwe w obsłudze urządzenia, bez problemu podładują telefon, umożliwiając jego dalszą, efektywną eksploatację.

Ładowarki samochodowe to często wielozadaniowe urządzenia, które pozwalają na wygodne użytkowanie telefonów, nawigacji czy odtwarzaczy mp3. Producenci sprzętu dbają, by był on jak najbardziej wydajny oraz bezpieczny zarówno dla samych urządzeń, jak i instalacji elektrycznej pojazdu. Dostępne w naszym katalogu ładowarki samochodowe wspierają kierowców na co dzień oraz w długich podróżach, których nie sposób odbyć bez w pełni sprawnej nawigacji.

Ładowarki do samochodu pozwalają kierowcom pozostać w stałym kontakcie z bliskimi nawet wiele kilometrów od domu. Ich działanie docenią również najmłodsi energiczni pasażerowie, którym trudy nużącej jazdy ułatwiają ulubione kreskówki wyświetlane na ekranie smartfonu czy tabletu. Kierowcy często podkreślają, że ładowarki samochodowe są obecnie jednym z podstawowych elementów wyposażenia pojazdów zarówno osobowych, jak i ciężarowych. W naszym asortymencie posiadamy ładowarki samochodowe przystosowane do pracy pod napięciem 12V i 24V. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego, realizującego oczekiwania urządzenia.

Ładowarka do samochodu – sprawdź parametry i wybierz najlepszy sprzęt

Wybierając ładowarkę samochodową, postaw na urządzenie funkcjonalne i wydajne. Niestety najtańszy sprzęt nieznanego pochodzenia może nie spełniać wszystkich potrzeb, dlatego rekomendujemy ładowarki samochodowe znanych marek. Posiadamy sprawdzone i dobrze oceniane produkty w bardzo atrakcyjnych cenach oraz o doskonałych parametrach. Stałą wartością charakterystyczną dla większości ładowarek samochodowych jest napięcie 5V. Jest to wartość przewidziana dla standardowych łączy USB. Parametr ten zmienia się w przypadku urządzeń z funkcją szybkiego ładowania, którą wykorzystuje nowoczesna elektronika. W prezentowanej przez nas bogatej gamie niezawodnych produktów znajdziecie ładowarki do samochodu przystosowane do pracy ze sprzętem zarówno starszej, jak i nowej generacji.

Skuteczny proces ładowania baterii telefonu wymaga zastosowania sprzętu generującego odpowiedni prąd wyjściowy. Parametr ten może różnić się w zależności od rodzaju ładowarki. Warto jednak zdecydować się na urządzenie o wartościach analogicznych do ładowarki sieciowej. Źle dobrana ładowarka samochodowa to mała wydajność procesu ładowania, co w konsekwencji oznacza zazwyczaj, że podłączony do urządzenia telefon podczas eksploatacji będzie się rozładowywał, zamiast ładować. Standardowe ładowarki samochodowe USB posiadają porty zdolne do przesyłania prądu o natężeniu w granicach 1,0 - 2,1A. W ofercie naszego sklepu posiadamy urządzenia o zwiększonych wartościach od 3,1 do nawet 5,1A.

Ulubiona muzyka, a także wygodna i bezpieczna obsługa nawigacji czy telefonu to ważne wyznaczniki decydujące o komforcie podróżowania samochodem. Każdy drobny oraz bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt elektroniczny prędzej czy później będzie wymagał podłączenia do ładowarki. Jeśli nasze potrzeby uwzględniają jednoczesne korzystanie z większej ilości urządzeń, warto pomyśleć o zakupie ładowarki wyposażonej w kilka wejść USB. Najbardziej wielofunkcyjne produkty dostępne są w zestawach z dodatkowymi adapterami, na wypadek konieczności podłączenia urządzeń o nietypowych wejściach, innych niż standardowe USB.

Ładowarka samochodowa – dodatkowe funkcje

Wśród dodatkowych funkcji, jakie posiadają prezentowane w naszym katalogu ładowarki do samochodu wymienić warto:

  • opcję szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 dedykowaną do urządzeń wykorzystujących tę technologię,
  • obsługę wtyczek USB-C,
  • chip identyfikacyjny dostosowujący właściwą moc ładowania do podpinanego urządzenia,
  • wbudowany woltomierz kontrolujący stan naładowania akumulatora i alternatora w samochodzie,
  • ładowanie wykorzystujące technologię indukcyjną.

Ładowarka do samochodu – jak działa?

Ładowarka samochodowa to proste urządzenie, dzięki któremu szybko doładujesz telefon oraz inny sprzęt elektroniczny. Wystarczy podłączyć ją do gniazda zapalniczki, by uzyskać energię niezbędną do uzupełnienia baterii. Ładowanie może odbywać się za pośrednictwem przewodu i wtyczki USB lub z wykorzystaniem najnowszej technologii Qi opartej na bezprzewodowym przesyłaniu energii metodą indukcji. Sprawdź, jak działają poszczególne typy ładowarek i wybierz najlepszą opcję.

Ładowarki samochodowe USB

Ładowarka samochodowa USB to wciąż najpopularniejsze rozwiązanie. Wielu kierowców docenia pewność i niezawodność tego typu akcesoriów oraz możliwość zastosowania jednego urządzenia do ładowania wielu sprzętów jak telefon, odtwarzacz mp3, tablet i inne. Nowoczesne ładowarki samochodowe USB oferują obecnie kierowcom wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym ich użytkowanie jest łatwiejsze i bardziej efektywne. Oferujemy proste ładowarki samochodowe USB w przystępnej cenie, wyposażone w przewody o optymalnej długości zapewniającej wygodne i bezpieczne umiejscowienie telefonu podczas ładowania oraz urządzenia, do których bez problemu dopasujesz kabel i dostosujesz moc ładowania odpowiednią dla Twojego sprzętu. Wśród rekomendowanych przez nas produktów znalazły się między innymi:

  • Ładowarka samochodowa USB Myway przystosowana do użytku w samochodach osobowych i ciężarowych. W zestawie z ładowarką dostosowującą moc ładowania znajdziecie ułatwiającą kontakt telefoniczny podczas jazdy słuchawkę Bluetooth obsługiwaną jednym guzikiem.
  • Ładowarka samochodowa USB AMiO z dodatkowymi adapterami oraz kablem do iPhone’a. Ładowarka do samochodu umożliwia uzupełnienie baterii wielu urządzeń, dlatego, jeśli jesteś fanem elektroniki lub zawodowo obsługujesz różnego rodzaju sprzęt, to rozwiązanie stworzone zostało właśnie dla Ciebie.
  • Ładowarka do samochodu Myway z wtyczką USB-C umożliwiająca ładowanie najnowocześniejszych urządzeń elektronicznych. Ładowarka należy do grupy produktów typu premium.
  • Ładowarka samochodowa USB Myway działająca pod napięciem 12 i 24V z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 przyspieszającą ładowanie o 27% oraz ograniczającą ubytki mocy o 45%. Ładowarka do samochodu Myway wyposażona została w dwa rodzaje wtyczek – microUSB oraz Lightning wykorzystywanych w urządzeniach typu iPhone.
  • Ładowarka samochodowa USB Carmotion z woltomierzem i czytelnym wyświetlaczem, który pomaga kontrolować stan akumulatora i alternatora w pojeździe. Podłączenie do gniazda zapalniczki automatycznie uruchamia dwie funkcje urządzenia – wydajnej ładowarki oraz sprzętu pomiarowego. Ładowarka do samochodu Carmotion przystosowana jest do pracy pod napięciem 12 i 24V.

Rekomendowane, a także pozostałe produkty z naszej oferty z całą pewnością nie zawiodą Twoich oczekiwań. Wybierz sam lub skorzystaj z porady naszego eksperta. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Ładowarki samochodowe indukcyjne

Alternatywnym, zyskującym coraz większą popularność typem produktów są ładowarki samochodowe indukcyjne. Urządzenia o optymalnych parametrach gwarantują proste ładowanie sprzętu bez konieczności rozwijania długich kabli. Nowoczesne ładowarki osadzone są na uchwytach, które pewnie utrzymują telefon w najbardziej dogodnej dla użytkownika pozycji, zapewniającej jego komfortową i bezpieczną obsługę podczas jazdy. Rekomendujemy dostępne w naszym katalogu ładowarki samochodowe wykorzystujące technologię indukcyjną marek Baseus i Carmotion oraz sieciowe ładowarki indukcyjne Blow.

Szukasz wydajnej ładowarki samochodowej, która obsługuje najnowocześniejsze technologie? Sprawdź nasze propozycje i wybierz produkt najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij