Pozostałe akcesoria samochodowe

Pozostałe akcesoria samochodowe to przedmioty niezaklasyfikowane do żadnej innej grupy artykułów o różnorodnym zastosowaniu. Uniwersalne elementy wyposażenia samochodu i warsztatu ułatwiają codzienną eksploatację auta oraz jego przydomowy serwis. Poszczególne produkty renomowanych marek stanowią funkcjonalny dodatek, który dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom mogą służyć użytkownikom przez lata.

Wśród pozostałych akcesoriów znajdziecie breloki do kluczy, lejki do płynów, stojaki do opon i wiele innych przedmiotów użytkowych. Polecamy między innymi brelok z funkcją lokalizacji kluczy Blow iTag Bluetooth w eleganckim czarnym kolorze. Jest to nowoczesny produkt o niskim zużyciu zasilania oparty na technologii Bluetooth 4.0. Służy do lokalizowania łatwo gubiących się przedmiotów. Urządzenie namierzane jest przez aplikację na smartfonie. W zasięgu pracy urządzenia można wykonywać działania takie jak lokalizowanie pozycji, wyszukiwanie telefonów, wykonanie zdjęcia w lokalizacji urządzenia oraz nagrywanie głosu w lokalizacji sprzętu. Miłośnikom schludnie uporządkowanych garaży rekomendujemy z kolei stojak na opony mieszczący 4 koła samochodowe AMiO TH02. Akcesorium gwarantuje łatwe i bezpieczne przechowywanie kół lub felg auta, pozwala na właściwe zagospodarowanie miejsca oraz zapobiega odkształcaniu się opon.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij