Wczytuję dane...

Pozostałe akcesoria samochodowe

Pozostałe akcesoria samochodowe to przedmioty, których nie można było zakwalifikować do którejkolwiek podkategorii działu "akcesoria samochodowe". Nie znaczy to jednak, że nie są to artykuły wysokiej jakości. Wprost przeciwnie - wiele z nich wyprodukowanych zostało przez liczące się na rynku motoryzacyjnym marki i jedynie wąski zakres ich zastosowania stał się powodem umieszczenia ich w grupie "pozostałe".

Pozostałe akcesoria samochodowe możemy podzielić na grupy:

  • breloki do kluczy,
  • lejki do płynów,
  • stojaki do opon,
  • i inne przedmioty użytkowe.

Pozostałe akcesoria samochodowe reprezentują w naszym sklepie m.in.:

  • Brelok - lokalizator kluczy BLOW iTag Bluetooth, czarny. Jest to nowoczesny produkt o niskim zużyciu zasilania oparty na technologii Bluetooth 4.0. Służy do lokalizowania łatwo gubiących się przedmiotów. Urządzenie namierzane jest przez aplikację na smartfonie. W zasięgu pracy urządzenia można wykonywać działania takie jak: lokalizowanie pozycji urządzenia, wyszukiwanie telefonów, wykonanie zdjęcia w lokalizacji urządzenia oraz nagrywanie głosu w lokalizacji urządzenia. 
  • Stojak na opony, 4 koła samochodowe boczny AMiO TH02. Jest łatwym sposobem na przechowywanie kół lub felg samochodowych. Pozwala na zaoszczędzenie miejsca i zapobiega odkształcaniu się opon.

 

Pozostałe akcesoria samochodowe w sklepie dwr.com.pl wyprodukowane zostały przez znane marki: AMiO, BLOW i CARMOTION.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów