Zasobniki - zestawy żarówek

Komplet zapasowych żarówek to absolutnie konieczny element dodatkowego wyposażenia samochodu. W większości oferowanych w naszym sklepie zestawów znajdziecie żarówki wykorzystywane w światłach mijania, drogowych, kierunkowskazach, podświetleniu tablicy rejestracyjnej oraz oświetlenia wnętrza samochodu. Wiele z nich wyposażonych jest w bezpieczniki na wypadek przepalenia. Zestawy żarówek dostępne są w wygodnych, dobrze pomyślanych opakowaniach z tworzywa sztucznego. Znajdujące się w nich akcesoria zabezpieczone są przed skutkami wstrząsów, można je więc bez obaw wozić w samochodzie.

W sklepie dwr.com.pl oferujemy zasobniki – zestawy homologowanych żarówek wielu znanych producentów. Polecamy między innymi 18-elementowy zestaw żarówek i bezpieczników AMiO z dwiema żarówkami halogenowymi H1. W asortymencie posiadamy również sporych rozmiarów wygodne w przechowywaniu zasobniki marki Tungsram, Vecta oraz Vision wyposażone między innymi w żarówki H4. Producenci udzielają na swoje akcesoria 12-miesięcznej gwarancji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij