Wczytuję dane...

Zasobniki - zestawy żarówek

Warto posiadać w swoim samochodzie komplet żarówek zapasowych. W większości zestawów oferowanych w naszym sklepie znajdują się: światła mijania, drogowe, kierunkowskazy, podświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz oświetlenie wnętrza samochodu. Wiele z nich wyposażonych jest też w bezpieczniki na wypadek przepalenia.

Zasobniki - zestawy żarówek to dobrze przemyślane, trwałe opakowania ze sztucznego tworzywa. Znajdujące się w nich żarówki zabezpieczone są przed skutkami wstrząsów, więc można je bezpiecznie wozić w swoim samochodzie.

W sklepie dwr.com.pl znajdziecie zasobniki - zestawy żarówek wielu znanych producentów. Oto kilka przykładów:

  • zestaw żarówek i bezpieczników AMiO. Oprócz dwóch żarówek halogenowych H1 12V, w zasobniku znajduje się aż 18 elementów, w tym żarówki i bezpieczniki,
  • zestaw żarówek i bezpieczników TUNGSRAM. W zasobniku znajduje się żarówka halogenowa H4 i 10 innych elementów,
  • zestaw żarówek i bezpieczników VECTA. Oprócz żarówki halogenowej H1, w plastikowym zasobniku znajduje się 10 innych żarówek i bezpieczników,
  • zestaw żarówek i bezpieczników VISION, w którym znajdują się dwie żarówki halogenowe H4 i 28 innych elementów w postaci żarówek oraz bezpieczników.

 

Zasobniki - zestawy żarówek w sklepie dwr.com.pl marki VECTA, AMIO, VISION i TUNGSRAM posiadają 12-miesieczną gwarancję producentów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów