Wycieraczki płaskie AMIO

AMiO jest znanym na rynku motoryzacyjnym importerem i dystrybutorem akcesoriów samochodowych i części lotniczych. Oferta firmy składa się z kilku tysięcy produktów, wśród których ważne miejsce zajmują wycieraczki samochodowe. Jako jeden z partnerów handlowych AMiO prezentujemy naszym klientom wysokiej jakości zestawy płaskich piór dedykowane do wielu marek i modeli pojazdów poruszających się po polskich drogach.

Wycieraczki płaskie AMiO jak wszystkie tego typu konstrukcje nie posiadają szkieletu. Ich jednolita forma doskonale prezentuje się na szybie, stanowiąc tyleż funkcjonalny, co estetyczny dodatek rewelacyjnie korespondujący z sylwetkami samochodów zarówno nowszej, jak i starszej generacji. Grafitowa powłoka, którą pokryta została guma pióra, eliminuje efekt piszczenia, pozostawiając szklaną powierzchnię idealnie suchą i gładką. Pozbawiona metalowych części konstrukcja nie przymarza, jest odporna na korozję i eliminuje ryzyko zarysowania szyby. Aerodynamiczny kształt piór poprawia ich wydajność nawet w wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Sprawdź efektywność wycieraczek płaskich AMiO dostępnych w dobrze pomyślanych zestawach akcesoriów na przednią szybę samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij