Folie okienne

Folie okienne to funkcjonalne dodatki, które warto stosować w mieszkaniach z kilku powodów. Po pierwsze zatrzymują promieniowanie UV. Ich projekt zakłada blokowanie niekorzystnego czynnika, a co za tym idzie ochronę wszystkich znajdujących się w domu osób. Po drugie folie okienne chronią przed słońcem, redukując stopień nagrzania pomieszczeń oraz znacznie poprawiając komfort przebywania w nich. Po trzecie akcesoria mogą stanowić stylistyczne dopełnienie wnętrza. Dostępne w różnych kolorach prezentują się bardzo estetycznie zarówno w pomieszczeniach w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Folie okienne wykonane są najczęściej z poliestru, a zasada ich działania opiera się głównie na odbijaniu promieniowania słonecznego. Poszczególne ich rodzaje mogą być montowane zarówno od wewnątrz, jak i po zewnętrznej stronie szyby. W przypadku zewnętrznego montażu folii promienie zostają odbite, zanim jeszcze przenikną przez szybę, więc jest on bardziej efektywny. Oferujemy szeroki wybór produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Polecamy między innymi białe i czarne folie do okien i szyb z efektem plastra miodu oraz folię okienną przeciwsłoneczną z efektem lustra weneckiego marki Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij