Rezystory CANBUS

Rezystory CANBUS to urządzenia przydatne w pojazdach wyposażonych w rozbudowane komputery pokładowe. Często stosowane obecnie światła typu LED wykazują kilkukrotnie mniejszy w porównaniu do tradycyjnych elementów pobór prądu i podłączenie ich powodować może odczytywanie przez komputer pokładowy mylących i nieadekwatnych komunikatów informujących na przykład o błędzie przepalonej żarówki lub jej braku. Zastosowanie lamp o innym niż zakładany poborze prądu może skutkować też mruganiem świateł, ich odłączaniem się lub nieprawidłową częstotliwością pracy kierunkowskazów.

Rezystory CANBUS pełnią funkcję sztucznego obciążenia eliminującego wymienione wyżej objawy przewidziane podczas eksploatacji świateł do jazdy dziennej DRL, kierunkowskazów, oświetlenia pozycyjnego, oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz wnętrza pojazdu. Rezystory CANBUS są odporne na przepalanie. W związku z tym, że ich obudowa nagrzewa się do dość wysokich temperatur, najlepiej montować urządzenia w bezpośrednim sąsiedztwie innych metalowych elementów znajdujących się w pobliżu reflektora. Dzięki temu część temperatury będzie dodatkowo do nich odprowadzana. Polecamy szeroki wybór rezystorów CANBUS renomowanych marek jak Osram, Philips, EinParts czy AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij