Wyjmaki do demontażu radia

Wyjmaki do demontażu radia to proste konstrukcyjnie narzędzia służące do odinstalowania fabrycznego radioodbiornika, dedykowane do konkretnych marek samochodów oraz sprzętu. Dostępne są w kształcie płaskich blaszek lub bolców wyprofilowanych i ponacinanych w ten sposób, by maksymalnie przyspieszyć i ułatwić deinstalację sprzętu grającego w aucie, bez obawy o  jego uszkodzenie. Indywidualny charakter każdego wyjmaka do demontażu radia gwarantuje sukces operacji, dlatego warto zaopatrzyć się w model przeznaczony do danej marki odbiornika oraz wyposażenia fabrycznego w konkretnym aucie.

Zanim przystąpimy do demontażu, należy najpierw ustalić producenta odbiornika. Fabryczne radio samochodowe osadzone jest w specjalnej półkieszeni i utrzymywane przez zatrzaski na bokach urządzenia. Gdy już dobierzemy odpowiedni wyjmak, trzeba w pierwszej kolejności zająć się okablowaniem i odłączyć radio od zasilania. Po odłączeniu przewodu masowego odkręcamy ramę, pod którą znajdują się cztery otwory blokad. To właśnie czas na zastosowanie wyjmaków do demontażu radia. Wkładamy je w otwory do momentu, w którym usłyszymy charakterystyczne kliknięcie. W ten sposób odpinamy zaczepy mocujące radio. Polecamy niezawodne wyjmaki Blow do demontażu radioodbiorników takich marek jak Becker, Blaupunkt, Clarion, Sony, Panasonic, Pioneer, JVC, Kenwood, a także do sprzętu fabrycznego montowanego w Fordzie, Mercedesie, Volkswagenie czy Skodzie.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij