Kosmetyki samochodowe Formula1

Formula1 to amerykański producent wysokiej jakości kosmetyków samochodowych przeznaczonych dla klientów nastawionych na doskonałe rezultaty użytkowania preparatów chemii motoryzacyjnej. Środki czyszczące, pielęgnujące i konserwujące marki cechuje wyjątkowa wydajność oraz trwałość powłok ochronnych. Receptury produktów oparte są na twardym i gwarantującym spektakularne efekty działania naturalnym wosku Carnauba. Specjalne dodatki uszlachetniające gwarantują wzmocnienie koloru pielęgnowanych powierzchni oraz przywracają im perfekcyjny połysk i blask.

Najpopularniejszymi produktami w ofercie marki są woski twarde, szampony oraz mleczka. Kierowcy doceniają kosmetyki Formula1 za łatwość i szybkość użycia oraz długotrwały efekt. Pełna gama produktowa marki została przetestowana i dobrze oceniona również przez fachowców i recenzentów branży. W oparciu o ich pozytywne opinie wzbogaciliśmy asortyment naszego sklepu w sztandarowe produkty Formula1 takie jak wosk w paście i w postaci mleczka Carnauba Car Wax, mleczko do usuwania rys z lakieru samochodowego Scratch Out oraz piankę do czyszczenia i pielęgnacji opon Tire Foam.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.