Pojemniki

Podczas prac lakierniczych i związanych z malowaniem różnych powierzchni często napotykamy problem sposobu przechowywania niewykorzystanych materiałów, względnie braku naczyń do przygotowywania mieszanek w odpowiednich proporcjach. Do tego rodzaju prac doskonale nadają się pojemniki z tworzywa sztucznego. Trwała struktura, optymalna wielkość oraz praktyczny kształt sprawiają, że tego typu plastikowe butelki stały się jednym z podstawowych elementów wyposażenia garaży i warsztatów. Istotnym w ich zastosowaniu jest również fakt, iż materiał, z którego są wykonane, nie zachodzi w reakcje chemiczne z przechowywanymi produktami.

Posiadamy szeroki wybór naczyń do odmierzania i przechowywania środków chemii warsztatowej, wśród których znajdziecie między innymi pojemniki w postaci funkcjonalnych butelek plastikowych z nakrętką do rozcieńczalnika, lakieru bezbarwnego, utwardzacza itp. Naczynia te wyposażone są w podziałkę, która ułatwia gospodarowanie ich zawartością. Udostępniamy również pojemniki uniwersalne z przeźroczystego tworzywa z podziałką ułatwiającą przygotowanie proporcjonalnej mieszanki. Ostatnią grupę stanowią pojemniki z przykrywką do mieszania i przechowywania farb oraz lakierów. Doskonale nadają się do dłuższego magazynowania produktów chemicznych. Oprócz wymienionych akcesoriów posiadamy również pokrywki do pojemników o dużej średnicy.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.