Glinki

Glinka do lakieru samochodowego ułatwia pielęgnację karoserii, dokładnie oczyszczając jej powierzchnię oraz przywracając jej dawny, utracony przez lata eksploatacji blask. Eksperci potwierdzają, że efekty użycia glinek mogą być spektakularne. Dzięki akcesoriom auto będzie wyglądać, jakby właśnie wyjechało z salonu lub z profesjonalnej myjni. Glinka samochodowa jest plastyczną masą zawierającą cząsteczki wykorzystywane również w pastach polerskich, dlatego z jej pomocą jesteśmy w stanie dogłębnie oczyścić brud zalegający w mikroszczelinach powierzchni lakieru. Wykonanie tej czynności zalecane jest przed polerowaniem i woskowaniem auta.

Glinka w błyskawiczny sposób usuwa drobinki asfaltu, żywicy z drzew i nalotu z klocków hamulcowych, a także wielu innych zanieczyszczeń, trudnych do usunięcia tradycyjnymi preparatami stosowanymi podczas mycia auta. Dzięki właściwościom plastycznym i możliwości formowania glinka jest bardzo precyzyjnym i dokładnym narzędziem, sprawdzającym się przy doczyszczaniu trudno dostępnych zakamarków felg, zderzaków i lusterek. Możemy ją również zastosować do mycia szyb i reflektorów. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie glinki miękkie, średnie i twarde oraz rękawice i ręczniki z warstwą polimeru zastępujące glinkę marek Soft99, ValetPro, K2  i ADBL.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij