Wczytuję dane...

Glinki

Glinka do lakieru samochodowego ułatwia pielęgnację karoserii. To produkt, który oczyszcza powierzchnię lakieru, przywracając jej utracony blask. Pozwala sprawić, że auto wygląda, jakby właśnie opuściło salon, lub przynajmniej profesjonalną myjnię. 

Glinka samochodowa to plastyczna masa zawierająca cząsteczki stosowane również np. w pastach polerskich. Umożliwia przeprowadzenie niezwykle prostego i skutecznego zabiegu, który dogłębnie oczyszcza lakier z brudu zalegającego w jego mikroszczelinach. Proces ten obowiązkowo wykonujemy przed polerowaniem i woskowaniem auta.

Glinka w błyskawiczny sposób usuwa drobinki asfaltu, żywicy z drzew i nalotu z klocków hamulcowych oraz innych zanieczyszczeń trudnych do usunięcia standardowymi preparatami stosowanymi do mycia auta.

Glinka, dzięki możliwości łatwego formowania, to bardzo precyzyjne i  dokładne narzędzie. Jej elastyczne właściwości sprawiają, że jest niezastąpiona podczas doczyszczania zakamarków felg, zderzaków i lusterek. Glinka dobrze sprawdzi się też w pielęgnacji szyb i reflektorów.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy szereg produktów z tej grupy:

  • glinki miękkie, średnie i twarde,
  • gąbki i rękawice z warstwą polimeru zastępujące glinkę

Sortuj według:
Wyświetl po produktów