Maty głuszące

Maty głuszące to sposób na skuteczne obniżenie poziomu hałasu podczas jazdy samochodem. Źródłem dyskomfortu mogą być zarówno dźwięki docierające z otoczenia, jak i te generowane przez auto. Maty głuszące realnie podnoszą poziom komfortu poruszania się pojazdem. W zależności od wykorzystanych surowców wyróżniamy maty głuszące z filcem, które dzięki obecności warstwy filcu cechują się wysoką wytrzymałością i elastycznością, maty głuszące z pianki, wodoodporne z dodatkiem kauczuku, maty głuszące z wełny owczej wykonane z naturalnego surowca, maty głuszące z granulatu gumowego o doskonałych właściwościach dźwiękochłonnych, sztywne i efektywne maty głuszące z aluminium oraz maty głuszące samoprzylepne mocowane dzięki cienkiej warstwie kleju, szybkie i bezproblemowe w montażu.

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w różnego rodzaju maty głuszące o wysokim standardzie funkcjonalności, dzięki którym Twoja podróż przebiegnie w spokojnej i relaksującej atmosferze. Sprawdź dostępne w naszym asortymencie propozycje znanej marki Boll.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij