Przetwornice ksenonowe

Źródłem światła w reflektorach ksenonowych jest palnik wyładowczy. Cała konstrukcja składa się z bańki wypełnionej gazem szlachetnym – ksenonem oraz elektrod, pomiędzy którymi w wyniku napięcia powstaje łuk elektryczny generujący mocne, bardzo jasne światło o białej barwie. Powstanie napięcia odpowiedniego dla zajścia niezbędnych reakcji zapewniają przetwornice ksenonowe. Są to dość skomplikowane urządzenia elektroniczne zasilane z instalacji elektrycznej samochodu, które generują prąd zmienny o wartości 85V. Przetwornice nie powodują zakłócania fal radiowych. Większość z nich wyposażona jest w moduł CANBUS eliminujący sygnał spalenia żarówki w komputerze pokładowym auta.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy spory wybór przetwornic ksenonowych marek Vision i AMiO. Polecamy między innymi przetwornicę ksenonową kompatybilną z żarówkami ksenonowymi D1R i D1S AC marki AMiO wyposażoną w system CANBUS, o napięciu 9-36V i mocy 35W, a także przetwornicę ksenonową marki Vision do instalacji ksenonowych w samochodach z napięciem 9-16V, wykonaną w technologii SMT, obsługującą wszystkie rodzaje żarówek ksenonowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij