Sygnały cofania

Blisko jedna czwarta wypadków śmiertelnych z udziałem pojazdów pracujących ma miejsce podczas manewru cofania. Większość z nich zdarza się przy niewielkich prędkościach i może zostać wyeliminowana przez zastosowanie prostych systemów bezpieczeństwa, o które na dzisiejszym rynku akcesoriów motoryzacyjnych nietrudno. Mowa oczywiście o praktycznych i skutecznych sygnałach cofania.

Dźwiękowe sygnały cofania warto montować z kilku bardzo prostych i jednocześnie ważnych powodów. Po pierwsze radykalnie poprawiają one bezpieczeństwo przy cofaniu samochodami, poprzez dźwiękowe ostrzeżenie o wykonywaniu manewru wszystkich osób znajdujących się bezpośrednio za pojazdem. Pomimo niewielkich gabarytów i stosunkowo prostej budowy sygnały są donośne. Charakter wydawanych przez urządzenia dźwięków wyraźnie ostrzega o zbliżającym się zagrożeniu i nie może zostać zignorowany. Istotną zaletą akcesoriów, jest ich łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach. Najlepsze sygnały cofania wykonane są z wysokiej jakości podzespołów gwarantujących skuteczną, długą i bezproblemową eksploatację, niejednokrotnie narażoną na kontakt z wilgocią, błotem i niesprzyjającymi czynnikami mechanicznymi. Sygnały cofania z naszej oferty asortymentowej są propozycją firmy Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij