Wczytuję dane...

Płyny do mycia szyb

Płyny do mycia szyb uczestniczą w ostatnim etapie pielęgnacji samochodu. Jest to ponadto etap najważniejszy, gdyż decyduje o tym, czy dobrze będziemy widzieć drogę i wszystko, co na niej się dzieje.

Płyny do mycia szyb samochodowych nie powinny być zastępowane domową chemią. Preparaty te często produkowane są na bazie amoniaku, który co prawda dobrze myje, ale przy okazji ma negatywny wpływ na zewnętrzne i wewnętrzne plastiki, uszczelki gumowe, folię przyciemniającą czy pióra wycieraczek.

Płyny do mycia szyb są w pełni bezpieczne dla nas i wszystkich elementów samochodu. Stworzono je w taki sposób, by maksymalnie ułatwiać kierowcy pielęgnację auta. Muszą radzić sobie z rożnego rodzaju zanieczyszczeniami, np. zaschniętymi owadami, sokami z drzew czy drobinami asfaltu. Nie wyjaławiają całkowicie szyby, jak ma to miejsce w przypadku domowych preparatów. Płyny do mycia szyb posiadają w swoim składzie powłokę ochronną, która umożliwia wycieraczkom płynną pracę, bez skrzypienia i przeskakiwania.

Płyny do mycia szyb dobrej klasy mogą zawierać dodatki, które poprawiają komfort podróżowania. To m.in. powłoki antyrefleksyjne, składniki zapobiegające parowaniu szyb lub polimery tworzące tzw. niewidzialną wycieraczkę.

 

W sklepie dwr.com.pl posiadamy szeroki wybór płynów do mycia szyb samochodowych dobrych marek: ADBL, K2, KOCH CHEMIE, RR CUSTOMS i RAIN-X.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów