Płyny do mycia szyb

Płyny do mycia szyb to preparaty, których używany w ostatnim etapie pielęgnacji samochodu. Jest to jedna z najważniejszych czynności w całym procesie mycia auta. Dzięki niej uzyskujemy odpowiednią widoczność podczas jazdy, a co za tym idzie, podnosimy bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Do skutecznego oczyszczania szyb najlepiej używać preparatów przeznaczonych dla motoryzacji. Środki chemiczne dla domu wytwarzane są na bazie amoniaku, który co prawda dobrze myje, ale i osłabia kondycję zewnętrznych i wewnętrznych plastików, uszczelek, folii przyciemniających czy piór wycieraczek.

Płyny do mycia szyb samochodowych stworzone zostały z myślą o ułatwieniu kierowcy kompleksowej pielęgnacji auta. Wysokiej jakości środki świetnie radzą sobie nawet z dość uporczywymi zabrudzeniami jak zaschnięte owady, soki z drzew czy drobinki asfaltu. Nie wyjaławiają całkowicie szyby, a ponadto posiadają w swoim składzie powłokę ochronną, która po aplikacji umożliwia wycieraczkom płynną pracę bez skrzypienia i przeskakiwania. Niektóre płyny do mycia szyb zawierają też substancje zapobiegające parowaniu szklanych powierzchni lub polimery niewidzialnej wycieraczki. Polecamy dostępne w naszej ofercie płyny do mycia szyb samochodowych marek K2, Sonax, RR Customs i innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij