Aktywne piany

Aktywne piany stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku mycia samochodów metodą bezdotykową, stosowaną w celu uniknięcia ewentualnego uszkodzenia powierzchni karoserii. Silnie działające środki bogate w szereg aktywnych substancji intensywnie wpływają na strukturę zabrudzeń, skutecznie je usuwając. Preparaty można stosować podczas mycia zarówno karoserii, jak i elementów chromowanych i plastikowych. Doskonale sprawdzają się również na powierzchniach wewnątrz pojazdu.

Aktywne piany rewelacyjnie współpracują z myjkami ciśnieniowymi, dzięki którym możemy szybko i sprawnie pokryć środkiem całą powierzchnię samochodu i poradzić sobie z zabrudzeniami ukrytymi w nawet trudno dostępnych miejscach. Poszczególne środki, z którymi możemy zetknąć się na rynku, różnią się sposobem zastosowania i siłą działania. Wyróżniamy między innymi aktywne piany do mycia wstępnego usuwające zanieczyszczenia powierzchniowe, aktywne piany do ciężkich zabrudzeń skuteczne w usuwaniu błota, piasku, tłuszczu czy żwiru, aktywne piany do ciężarówek rewelacyjne w walce z odłamkami asfaltu, smołą, insektami oraz żywicą, a także aktywne piany z woskiem z dodatkową funkcją konserwującą. W ofercie naszego sklepu posiadamy aktywne piany marek ADBL, Atas-Plak, K2 i RR Customs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij