Usuwanie osadów mineralnych

Jednym z etapów pielęgnacji samochodu jest usuwanie z różnych jego powierzchni osadów mineralnych. Wymaga to jednak zastosowania odpowiednich środków. Nieestetyczne osady wytrącające się z wody, czyli tzw. water spoty często pojawiają się na karoserii, felgach, szybach, uszczelkach oraz innych elementach pojazdu. Próby pozbycia się ich za pomocą wody i zwykłych specyfików zazwyczaj nie przynoszą zadowalających rezultatów, a często pogarszają stan powierzchni docelowych. W efektywnym oczyszczaniu najlepiej spisują się preparaty chemii samochodowej zwane water spot removerami.

Proces usuwanie osadów mineralnych jest ważny ze względów estetycznych, ale i ochronnych. Charakterystyczne białe zacieki nie tylko źle wyglądają, ale też osłabiają działanie wszelkich powłok ochronnych i konserwujących. Aktywne środki zabezpieczają powierzchnię lakieru, szyb, lusterek i elementów plastikowych przed ponownym gromadzeniem się mineralnych nalotów. Ponadto water spot removery rewelacyjnie przygotowują lakier na przyjęcie kolejnych specyfików oraz przedłużają okres ich działania, dlatego aplikuje się je tuż przed polerowaniem karoserii. W ofercie naszego sklepu posiadamy preparaty do usuwania osadów mineralnych marki RR Customs.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.