Oświetlenie samochodowe

W skład oświetlenia samochodowego wchodzą przede wszystkim wymagane przez przepisy prawa lampy związane bezpośrednio z poruszaniem się pojazdu w ruchu drogowym oraz światła dodatkowe znajdujące się na zewnątrz i wewnątrz auta. Wszystkie ich rodzaje powinny być sprawne i odznaczać się optymalną dla rodzaju eksploatacji mocą. Wśród najważniejszych elementów oświetlenia samochodowego wyróżniamy światła mijania, zwane również krótkimi, światła do jazdy dziennej stosowane zamiennie z lampami mijania, tylko w warunkach dobrej przejrzystości powietrza, światła drogowe, inaczej długie, lampy przeciwmgielne montowane z przodu i z tyłu auta, a także kierunkowskazy, światła pozycyjne, stopu oraz lampki tablicy rejestracyjnej.

W kategorii oświetlenie samochodowe zgromadziliśmy różnego rodzaju lampy, żarówki i osprzęt niezbędny do prawidłowego działania poszczególnych systemów i mechanizmów wpływających bezpośrednio na komfort i bezpieczeństwo podróżowania pojazdem w różnych warunkach atmosferycznych. W tej grupie produktów znajdziecie między innymi lampy i światła stop, lampy ostrzegawcze, markery LED BMW, podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED, podświetlenie wnętrza samochodu LED, projektory LED Logo, przetwornice ksenonowe, rezystory CANBUS, światła do jazdy dziennej LED, światłowody LED, światła Doulight, zasobniki (zestawy żarówek), zestawy ksenonowe, żarówki halogenowe, ksenonowe oraz LED.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Kolor
Długość
Producent
zamknij